חיפוי אבן ירושלמית

בשנים האחרונות אנו עדים ליותר משקי בית אשר עולה בהם המודעות בכל הקשור לעיצוב פנים וחוץ הבית לצד פתרון חיפוי הולם ובטיחותי. חיפוי אבן ירושלמית הפך פופולרי בשנים האחרונות מאחר והוא מצליח לשמור על עיצוביות ורמות גימור גבוהות לצד מגוון רחב של יתרונות פונקציונאליים ובטיחותיים אשר הפכו אותו לאהוב הקהל. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות חיפוי אבן ירושלמית, אנשי המקצוע של האבן השלישית פה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

 

מהו חיפוי אבן חוץ ירושלמית?

אנו מניחים שיצא לכם במרוצת השנים לשמוע לא מעט פעמים על חיפוי אבן חוץ ירושלמית אך יחד עם זאת אתם לא בטוחים שאתם לגמרי יודעים את המשמעויות ומה עומד מאחורי הדבר. כאשר אנחנו מדברים על חיפוי אבן ירושלמית אנו מדברים על שיטה אשר במהלכה אנו מלבישים חיפוי אבן חוץ ירושלמית על גבי הקירות החיצוניים ו/או הפנימיים של הבית. ישנם לא מעט יתרונות עיצוביים, פונקציונאליים ובטיחותיים לחיפוי זה. עבודה זו צריכה להתבצע בצורה מקצועית וללא לאות יחד עם חברה המתמחה בתחום.

מה הם הסיבות שבגינן נרצה לעשות חיפוי אבן חוץ ירושלמית?

עשיתם את הצעד הראשון והחלטתם להתעניין בחיפוי אבן ירושלמית אך באותה הנשימה אתם תוהים מהן הסיבות שבגינן נרצה לעשות חיפוי אבן ירושלמית. האבן השלישית ריכזה עבורכם מספר סיבות:

 • עיצוביות זה שם המשחק – חיפוי אבן חוץ ירושלמית היא הדרך הכי טובה שלכם לספר את הסיפור שמאחורי האנשים שגרים בבית, חיפוי זה הוא הדבר הראשון שאתם, האורחים שלכם והעוברים ושבים יראו כאשר הם יסתכלו על הבית שלכם. 
 • היכולת לעצב בהתאמה אישית – ישנם לא מעט סוגים של חיפויים, כאשר אנחנו מדברים על חיפוי אבן חוץ ירושלמית אנו מדברים על היכולת שלנו לחפות בהתאמה אישית בהתאם לצרכים שלנו. כך שכל אחד יכול לעצב בהתאם לצרכיו העיצובים והפונקציונאליים.
 • בידוד מן העולם החיצוני – סיימתם את יום העבודה שלכם, תאמינו לנו אנחנו יכולים להבין כמה קשה עבדתם וכמה אתם פשוט רוצים רק שקט. אך יחד עם זאת מציאות לחוד וחלומות לחוד ואתם כבר מתחילים לשמוע את כל המתרחש מחוץ לבית שלכם בתוך הבית שלכם, החל ממכוניות, ריבים ואפילו שיחות חולין המתבצעות מחוץ לבית. אנו מאמינים כי הזמן שלכם בבית הוא הזמן שלכם להשקיע בעצמכם ובמשפחה שלכם ללא היסחי דעת, דרך חיפוי אבן חוץ ירושלמית תוכלו ליהנות מן בידוד מלא מן העולם החיצוני.
 • עמידה בתנאי מזג האוויר – חיפוי אבן חוץ ירושלמית עומדת בתנאי מזג האוויר לצד כל נזקיו. אם נרד לעובי הקורה אנו נראה לא מעט בניינים אשר סופגים מכות קשות כתוצאה מנזקי הטבע, דרך חיפוי אבן חוץ נוכל לבודד ולהגן על המבנה בצורה נכונה ולאטום אותו אל מול נזקי מזג האוויר.
 • שמירה על ביטחון המבנה ודייריו – פתרונות איטום עוזרים לנו לא מעט מבחינה פונקציונאלית ועיצובית אך יחד עם זאת גם עניין הביטחון משחק פה תפקיד חזק – דרך חיפוי אבן חוץ ירושלמית תוכלו לאטום את המבנה בצורה איכותית, להגן עליו ולחזק את תחושת הביטחון של דיירי הבית ושל המבנה.

 

כמה יעלה לנו חיפוי אבן ירושלמית?

חיפוי אבן ירושלמית הפכה בשנים האחרונות לפתרון הטוב והאיכותי ביותר עבור ירושלמים רבים לצד לקוחות רבים מרחבי הארץ, אותם לקוחות תוהים כמה יעלה להם הלכה למעשה חיפוי אבן ירושלמית. אם נרד לעובי הקורה אנו נראה כי ישנם לא מעט משתנים אשר משפיעים באופן ישיר על המחיר אותו אתם תשלמו – החל מכמות חומר הגלם הנדרש, גודל המבנה, הניסיון והמוניטין של בעל המקצוע איתו אתם תבחרו לעבוד ועוד.

אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם אחד מן נציגי האבן השלישית אשר יאפיין יחד אתכם את הצרכים שלכם ויוציא עבורכם הצעת מחיר מסודרת עבור חיפוי אבן ירושלמית.

75,000
מ"ר של חיפוי האבן השלישית באיכות מעולה ללא פשרות
15
שנות פעילות בעולם
8
שנות פעילות בישראל
איטום קירות חיצוניים

האבן השלישית: פתרון החיפוי הטוב ביותר לאבן ירושלמית

האבן השלישית נחשבת בעיני רבים לפתרון החיפוי הטוב ביותר ככלל וכפתרון החיפוי הטוב ביותר לאבן ירושלמית בפרט. אם הגעתם לכאן אין מן הנמנע שאתם מעוניינים בחיפוי אבן, האבן השלישית היא הפתרון עבורכם.

האבן השלישית היא מוצר אבן העשוי מאבקת שיש ואבן לצד סיבי בזלת לא ארוגים ונחשבת לפתרון החדשני והמפכני ביותר בעולם החיפויים, האבן נחשבת לאבן קלה וגמישה ומאפשרת לנו ליהנות מהתקנה קלה ופשוטה על גבי משטחים ומצעים רבים(מה שלא ניתן כיום במגוון רחב של אפשרויות חיפוי), אם אנחנו נקח לשם ההשוואה את משקלה של אבן ירושלמית (250 ק”ג למ”ר) לעומת האבן השלישית (כ – 2.5 ק”ג למ”ר) אנו נקבל הבדל עצום. המשקל הקל של האבן השלישית לצד כל יתרונותיו הופכים אותו לבחירה הטבעית של משקי בית רבים בארץ, כמו כן מפחיתים את זמני העבודה ואת העומסים הפועלים על הבניין במסגרת פתרון החיפוי.

האבן השלישית היא פתרון חיפוי מהפכני ופטנט רשום פרי פיתוח ישראלי, האבן עברה את כל הבדיקות המחמירות של מכון התקנים לצד בדיקות מחמירות, רגולציות ותקנים עולמיים וכיום מקבלת שימוש בישראל לצד מגוון רחב של מדינות שונות בעולם. האבן השלישית היא הדרך שלכם לשלב בין עיצוביות ורמות גימור גבוהות, לבין פיתרון חסכוני, איכותי ובטיחותי. בין היתרונות של האבן אנו רואים:

 • מוצר בטיחותי ללא שום סכנות נפילה
 • עמידות גבוהה אל מול תנאי מזג האוויר
 • איטום מפני חדירות מים ולחות
 • התקנה אשר לא פוגעת בתשתית הבניין וללא שום קידוח
 • עמידות בסביבה ימית
 • משקל נוח במיוחד – 2.5 ק”ג למ”ר 
 • היכולת לעבוד איתה על גבי כל מצע הופך אותה לזמינה ונוחה לכולם  פסיפס, טיח, בטון, מתכת, עץ, זכוכית ועוד.
 • פתרון ישראלי כחול-לבן

האם האבן השלישית הינה אבן “ירוקה?”

“האבן הזו נשמעת כל כך טכנולוגית, אנחנו בטוחים שמשתמשים בלא מעט משאבים….” אנחנו לא מאשימים אתכם שאתם חושבים ככה. רבים מן לקוחותינו תוהים האם השימוש באבן, יצירת האבן ואף תהליך ההתקנה שלו הינו תהליך מזהם ו/או אשר יכול לפגוע בצורה כזו או אחרת בסביבה או שלא.

אנו שמחים לבשר לכם כי האבן השלישית הינה אבן המוגדרת כאבן אקולוגית וירוקה וכל תהליכי הייצור והתקנה הינם תהליכים ירוקים – הסירו דאגה מליבכם, האבן השלישית היא הפתרון האולטימטיבי כיום בעולמות החיפוי.

הקשר בין חיפוי אבן ירושלמית לבין עלייה בערך הנכס

לא רבים יודעים אך ישנו קשר ישיר בין חיפוי אבן חוץ ירושלמית לבין עלייה משמעותית בערך הנכס. כאשר אנחנו מדברים על חיפוי אבן חוץ אנו מדברים על מגוון רחב של פעולות הנעשות הן מבחינה בטיחותית, עיצובית ופונקציונאלית – כל אלו מתורגמים לגבי עלייה משמעותית בערך הנכס.

מבדיקה של שמאי מקרקעין אנו רואים עלייה ניכרת בכל הנכסים אשר השקיעו במבנה שלהם ו/או בבית הפרטי שלהם בחיפוי אבן ירושלמית של האבן השלישית.

אמרתם חיפוי אבן ירושלמית – אמרתם האבן השלישית

כמו שכבר הצלחתם להבין חיפוי אבן ירושלמית של האבן השלישית היא הבחירה הטבעית של בעלי מקצוע ולקוחות רבים ברחבי הארץ. אנו מזמינים אתכם לשיחה עם אחד מן אנשי המקצוע שלנו לשם אפיון וקבלת הצעת מחיר.

מחכים לכם, האבן השלישית.

מידע רקע על אבן ירושלמית

אבן ירושלמית היא סוג של אבן טיפת שנחטפת באזור ירושלים ומשמשת לצורכי בניה ועיצוב כבן על אלפי שנים. היא מזהיר על יכולתה להחליף צבעים ייחודיים ועמידה, ועל השקיפה הטבעית שלה. אבן ירושלמית משמש ככלי בניה ראשוני במקצועות רבים כגון הכנסת, מזרקות וכדומה, והיא כן נמצאת בשימוש כחץ עבור עיצוב הפנים והחצר.

ההיסטוריה של אבן ירושלמית

היסטוריית האבן הירושלמית מתחילה עם האנשים העתיקים שהשתמשו בה כחץ בנייה ועיצוב עבור מבנים ואמנות הקדם. כמו כן נמצא שימוש באבן הזאת בבנייה של הכותל המערבי ואף במבנים הנכסים של מדינות וממלכות העתיקות שהתפשטו באזור. במאה ה-19 ו-20 התחיל הייצור המודרני של אבן הירושלמית, והשימוש בה עד היום בארץ ובעולם כחץ בנייה ועיצוב בנינים עכשוויים ואמנות מודרנית.

חשיבות ההגנה על אבן ירושלמית

הגנה על אבן ירושלמית חשובה כי היא מכילה ערך טבעי ותרבותי רב. האבן היא מקור חשוב של מידע על ההיסטוריה והתרבות של ירושלים, וכן נשתמש בה עד היום כחץ בנייה ועיצוב חשובים. אם איננו משתמשים בטכנולוגיות התחזוקה הנכונות ובשיטות הגנה המתאימות, האבן עלולה לאבד את ערכה הטבעי והתרבותי הזה.

מאפייני האבן הירושלמית

מאפייני האבן הירושלמית כוללים צבעים וטכנולוגיות ייחודיים, כמו טכנולוגיות האבן המזכירות את הטבע וצבעים מסוימים המתאימים לאזור ירושלים. האבן היא גם יכולה להיות עמידה לכל המזג האוויר ופנימי של האזור והשימוש שלה.

עמידות ותחזוקה של אבן ירושלמית

אבן ירושלמית עמידה למגוון של המזג האוויר ולמגוון של הפנימי ובנוסף היא יכולה להציל הרבה זמן וכסף על תחזוקה כחצבה ומחודדת כדי להתאים לצורכי השימוש הכנסת וכדומה .

שיטות הגנה על אבן ירושלמית

הגנה על אבן ירושלמית כוללת שיטות כניקה ותחזוקה נכונות כדי להנעיל את הערכה הטבעי והתרבותי של האבן. זה כולל טכנולוגיות ניקוי ואיטומים נכונים, כמו גם מנגנונים תחזוקה נכונים כגון הכנסת משקע ומדיחה נכונה כדי לשמור על האבן כחזקה ואיכזרת כדי לאפשר שימוש רציני בטווח ארוך של זמן.

מאפיינים פיזיים

מאפייני האבן הפיזיים כוללים את הכושר וחזקת האבן, כמו גם האפשרויות להשתמש באבן זאת לצורכי בנייה ועיצוב. האבן היא נראית כחזקה ומאיכזרת וכן יכולה להיות חצבה ומחודדת כדי להתאים לצורכי בנייה. בנוסף, האבן יכולה להיות חצבה ומחודדת כדי להתאים לצורכי עיצוב וכן היא נכנסת לשימוש בפרויקטים אדריכליים ועיצוביים. רעיונות \ השראה לעיצוב בעזרת אבן ירושלמית תמצאו בבלוג של milstone

מקור ושימוש בימי קדם

מקור האבן הירושלמית נמצא באזור ירושלים והחרבות הסמוכות. בימי העתיקות, השתמשו באבן הזאת לבניה של מבנים חשובים כגון הכותל המערבי ומבנים נכסים של מדינות וממלכות העתיקות. נמצא שהשימוש הזה נמשך עד היום, ואבן הירושלמית נמצאת בשימוש כחץ בנייה ועיצוב עבור מבנים חשובים ואמנות קדומה.

טכנולוגיות ניקוי ותחזוקה

טכנולוגיות ניקוי ותחזוקה נכונות כוללות מנגנונים כגון מחזור מזכוכית ומים מבוזז לניקוי האבן וכן טכנולוגיות איטומים נכונות כגון טבעת הצבע וכדומה כדי לשמר את האבן מאוכזרת וחזקה.

שיקום ותיקון

במקרה של נזק לאבן ירושלמית ניתן לבצע שיקום ותיקון כדי לשחזר את האבן למצבה הקודם. זה כולל טכנולוגיות כגון חיתוך חזק ומילוי נזק וכדומה כדי לאפשר שימוש רציני בעתיד.

 

היכנסו להתרשם – הפרויקטים עם אבן ירושלמית:

 

📍 הכבאים 6, רמת גן  –  חיפוי דמוי אבן ירושלמית 

לאחר שהחזית הקדמית של המבנה החלה להתפרק וליפול, 

האבן השלישית ביצעה חיפוי דמוי אבן ירושלמית לכלל החזית 

(פרט למרפסות) אשר הקנתה למבנה מראה חדש ורענן.

 

 

📍 אשכול 13, הוד השרון  –  חיפוי אבן ירושלמית 

ועד הבית החליט לחפות את המבנה בחיפוי האבן השלישית בגוון אחיד 

אשר סיפק פיתרון אידיאלי לפסיפס הנושר ובו בעת מענה למשטחים 

הזויתיים הרבים במבנה בעל עמודים עגולים ומרפסות מעוגלות.

ראו עוד בעמוד פרויקטים של האבן השלישית

 


חשוב לציין שלכל סוג אבן גיר יהיו מאפיינים ייחודיים משלו, כגון צבע ומרקם, וניתן להשתמש בו בדרכים שונות. לדוגמא, מלאק מתאים יותר לריצוף ולמאפיינים דקורטיביים, בעוד מיזי אחמר עדיף לחיפוי. ואבנים אלו משמשות בעיקר לריצוף ולרעפים בנוסף לחיפוי ומאפיינים דקורטיביים נוספים. 

כלומר, זה נכון. אבן ירושלמית היא סוג של אבן גיר שנחצבת באזור ירושלים בישראל. האבן יכולה להגיע בגוונים וגוונים שונים, בהתאם לסוג אבן הגיר בה משתמשים.

חלק מסוגי אבן הגיר המשמשים לייצור אבן ירושלמית כוללים:

 

מיזי יהודי

אבן גיר זו מאופיינת בגוון אפור כהה עם נטייה לגוון צהוב. הוא ידוע בעמידותו ובעמידותו בפני בליה, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית לחיפויוריצוף.

*ראו גם: חיפוי קיר חוץ דמוי אבן

 

מלאק

אבן גיר זו מאופיינת בגוון צהבהב-לבן וידועה בעמידותה ובעמידותה בפני בליה.

אבן גיר מלאק היא אבן טבעית שנחצבת באזור ירושלים בישראל. ידוע בצבע הלבן הקרמי שלו עם רמז של צהוב, הוא מוסיף נופך של אלגנטיות ונצחיות לכל בניין או בית. אבן גיר זו מאופיינת בעמידות יוצאת דופן שלה ועמידות בפני בליה, מה שהופך אותה לבחירה ארוכת טווח ומושלמת עבור ריצוף, קירות ומאפיינים דקורטיביים אחרים. צבעו הבהיר והמרקם החלק הופכים אותו לבחירה פופולרית עבור סגנונות אדריכליים מסורתיים ומודרניים כאחד. אחד הדברים הטובים ביותר באבן גיר מלאק הוא הרבגוניות שלה. ניתן להשתמש בו ליישומים פנימיים וחיצונים כאחד, וניתן לחתוך אותו ולעצב אותו כך שיתאים לכל עיצוב. בין אם אתה מחפש להתקין ריצוף חדש בבית שלך או ליצור קיר ייחודי במשרד שלך, ניתן להתאים אישית את אבן הגיר של מלאק כדי להתאים לצרכים שלך. בנוסף ליופי הטבעי שלה, אבן גיר מלאק היא גם תחזוקה נמוכה. זה דורש רק ניקוי מדי פעם כדי לשמור על המראה שלו, וחוסך לך זמן וכסף בטווח הארוך. בנוסף, זהו משאב טבעי, שופע, שאינו דורש שום טיפול כימי במהלך תהליך הייצור, מה שהופך אותו לבחירה ידידותית לסביבה. כשמדובר בשיפור היופי והעמידות של הבית או הבניין שלך, אבן גיר מלאק היא הבחירה המושלמת. עם היופי הטבעי שלה, העמידות והעמידות בפני בליה, היא אופציה עדיפה על סוגים רבים אחרים של אבן. בין אם אתם מחפשים להתקין ריצוף חדש, ליצור קיר מיוחד או להוסיף מגע של אלגנטיות לביתכם, אבן גיר מלאק יכולה לעזור להגשים את החזון שלכם.

 

מיזי אחמר

זוהי אבן גיר קשה המתאפיינת בגוון אדמדם בהיר. הוא ידוע בחוזקו ובעמידותו, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית לחיפוי, חיפוי אבן חוץ מודרני וריצוף.

מיזי אחמר היא אבן טבעית שנחצבת באזור ירושלים בישראל.

ידוע בגוון האדמדם הבהיר הייחודי שלו, הוא מוסיף נופך של חמימות ואלגנטיות לכל בניין או בית. אבן גיר קשה זו מאופיינת בחוזקה ובעמידותה יוצאי הדופן, מה שהופך אותה לבחירה מושלמת חיפוי אבן חוץ, ריצוף ומאפיינים אדריכליים אחרים. הצבע והמרקם הייחודיים שלו הופכים אותו לבחירה פופולרית עבור סגנונות אדריכליים מסורתיים ומודרניים כאחד. אחד הדברים הטובים ביותר באבן גיר מיזי אחמר הוא הרבגוניות שלה. ניתן להשתמש בו ליישומים פנימיים וחיצונים כאחד, וניתן לחתוך אותו ולעצב אותו כך שיתאים לכל עיצוב. בין אם אתם מחפשים להתקין ריצוף חדש בביתכם, ליצור קיר ייחודי או להוסיף מגע של חמימות לביתכם, ניתן להתאים אישית את אבן הגיר של מיזי אחמר לצרכים שלכם. בנוסף ליופי הטבעי שלה, אבן הגיר מיזי אחמר היא גם תחזוקה נמוכה. זה דורש רק ניקוי מדי פעם כדי לשמור על המראה שלו, וחוסך לך זמן וכסף בטווח הארוך. בנוסף, זהו משאב טבעי, שופע, שאינו דורש שום טיפול כימי במהלך תהליך הייצור, מה שהופך אותו לבחירה ידידותית לסביבה.

כשמדובר בשיפור היופי והעמידות של הבית או הבניין שלך, אבן גיר מיזי אחמר היא הבחירה המושלמת. עם היופי הטבעי, החוזק והעמידות שלה, זוהי אופציה עדיפה על סוגים רבים אחרים של אבן. הגוון האדמדם הבהיר הייחודי שלו מוסיף חמימות ואלגנטיות לכל חלל, ומעניק תחושה של יוקרה ובלעדיות. הפוך את הבית או הבניין שלך לבלוט עם אבן גיר מיזי אחמר.

 

דיר יאסין

אבן גיר זו נחצבת באזור דיר יאסין, ומתאפיינת בגוון אדום. הוא ידוע בעמידותו ובעמידותו בפני בליה, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית לחיפוי חוץ וריצוף.

 

אבן ירושלמית – תכונות

אבן ירושלמית נחשבת בעיני רבים עדיפה על סוגים אחרים של אבן לצורך ייפוי מבנים מכמה סיבות:

יופי טבעי:

לאבן ירושלמית מראה ייחודי ואלגנטי שקשה לשכפל עם חומרים מעשה ידי אדם. יש לו צבע לבן שמנת עם גוונים בז’ וצהוב בהירים שיכולים להוסיף מגע נצחי לכל מבנה.

רבגוניות:

ניתן להשתמש באבן ירושלמית בסגנונות אדריכליים שונים ויכולה להשלים סוגים שונים של מבנים, ניתן להשתמש בה גם על מבנים מסורתיים ומודרניים. מספר דוגמאות לחיפוי אבן ירושלמית ניתן לראות באתר של אבן סלע.

 

עמידות:

אבן ירושלמית היא אבן גיר קשה ועמידה בפני שחיקה ובלייה, מה שהופך אותה לחומר בניין עמיד ועמיד. הוא יכול לעמוד בפני פגעי מזג האוויר ולשמור על מראהו לאורך שנים רבות.

תחזוקה נמוכה:

אבן ירושלמית קלה לתחזוקה ודורשת רק ניקוי מדי פעם כדי לשמור על המראה שלה, וחוסך לך זמן וכסף בטווח הארוך.

ידידותית לסביבה:

כמשאב טבעי, שופע, שאינו מצריך כל טיפול כימי בתהליך הייצור, אבן ירושלמית היא בחירה אחראית לסביבה.

בידוד ובידוד קול:

חיפוי אבן ירושלמי יכול לספק גם בידוד ובידוד קול, מה שיכול להועיל באזורים בהם יש זיהום רעש רב.

עמידות באש:

לאבן ירושלמית עמידות רבה בפני אש, המהווה יתרון חשוב בענף הבניין.

הסתגלות לאקלים:

אבן ירושלמית מתאימה לאקלים שונים ואינה מתחממת במיוחד באור שמש ישיר או קופאת בטמפרטורות נמוכות. מידע נוסף על אבן ירושלמי עומד לרשותכם בויקי

חיפוי אבן ירושלמית - כשיופי ומסורת נפגשים
אבן ירושלמית
אבן ירושלמית

__________________________________

לסיכום, אבן ירושלמית היא האופציה המושלמת לחיפוי הבניין שלכם, לא רק בשל יופייה הטבעי, עמידותה ועמידותה בפני בליה, אלא גם בשל יכולת ההתאמה, התחזוקה הנמוכה וההיבט הידידותי לסביבה. עשו את הבחירה החכמה ובחרו באבן ירושלמית לחיפוי הבניין שלכם ותחוו את היופי, אורך החיים והעמידות שהיא מציעה.