חיפוי אבן חוץ

בשנים האחרונות אנו רואים עלייה ניכרת במודעות בכל הקשור לעיצוב הפנים והחוץ שלנו, חיפוי אבן חוץ הפך לבחירתם הטבעית של מאות אלפי משקי בית ברחבי העולם בשנים האחרונות. אין זה פלא מאחר והוא מצליח לשלב בצורה מושלמת בין עיצוביות גבוהה, מודרניות ויוקרתיות לבין לא מעט יתרונות פונקציונאליים. אם הגעתם לכאן אין מן הנמנע שאתם מחפשים אחר חיפוי אבן חוץ ויש לכם לא מעט שאלות בנושא – חברת האבן השלישית החליטה לעשות לכם מעט סדר בבלאגן.

יורדים לעובי הקורה: מה הוא חיפוי אבן חוץ?

יצא לכם לשמוע לא מעט פעמים את הביטוי “חיפוי אבן חוץ” יחד עם זאת אתם לא בטוחים שאתם יודעים בדיוק מהי המשמעות. כאשר אנחנו מדברים על חיפוי אבן חוץ אנו מדברים על שיטה אשר במהלכה אנו מלבישים חיפוי אבן ייעודי על הקירות החיצוניים של הבית, אותם קירות אשר אתם, האורחים שלכם והעוברים והשבים רואים כאשר הם מסתכלים על הבית שלכם. חיפוי אבן חוץ נעשה בטכניקות ייחודיות ובמקצועיות רבה במטרה להלביש אותו בצורה מדויקת על קירות הבית.

מה הם הסיבות שנרצה לעשות חיפוי אבן חוץ למבנה שלנו?

חיפוי אבן חוץ הפך בשנים האחרונות לאחד מן פתרונות החיפוי הפופולריים ביותר, כתוצאה מכך אנו רואים לא מעט משקי בית מסתכלים בפליאה ושואלים – “למה שנרצה בעצם לעשות חיפוי אבן חוץ למבנה שלנו? הלכה למעשה אנחנו רואים לא מעט סיבות.

 • עיצוביות ללא פשרות – חיפוי אבן חוץ נותן לנו את האפשרות ליהנות מעיצוביות ללא פשרות תוך כדי שאנחנו מספרים את הסיפור “מאחורי האנשים” כבר בכניסה לבית שלנו, חיפוי האבן הוא הדבר הראשון שיראה כל עובר ושב אל מול ביתכם ויצור תמיד את מראה “הפליאה” שאנחנו כל כך אוהבים.
 • היכולת לעצב בהתאמה אישית – בניגוד לחיפויים אחרים כאשר אנחנו מדברים על חיפוי אבן חוץ ניתנת בפנינו האפשרות לעצב בהתאמה אישית את החיפוי לצרכים שלנו, ניתן למצוא מגוון רחב של צבעים וטקסטורות. כך כל אחד יכול לעצב בהתאמה אישית, בהתאם לצרכיו העיצוביים והפונקציונאליים.
 • מבודדים את עצמנו מן העולם שבחוץ – סיימתם את יום העבודה והגעתם לביתכם, אנו בטוחים שהדבר האחרון שאתם רוצים לשמוע זה את המריבות של השכנים שלכם ו/או לחילופין את הרכבים השונים אשר עוברים בקרבת המגורים שלכם. הבית שלכם זה הזמן להשקיע את הזמן בעצמכם, במנוחה ובקרובים שלכם לכן דרך חיפוי אבן חוץ נוכל לקבל איטום מלא ובידוד מן העולם שבחוץ ולהתרכז במה שחשוב באמת – בעצמנו ובמשפחה שלנו.
 • עמידות בסביבה ימית – חיפוי אבן חוץ של האבן השלישית מאופיין ביכולת שלו להתכתב בצורה מושלמת עם סביבה ימית, כך שאם רציתם לעשות חיפוי אבן חוץ ותהיתם לגבי סביבת המגורים שלכם – אתם יכולים להירגע.

עמידה אל מול תנאי מזג האוויר – המטרה של חיפוי אבן חוץ הוא להגן עלינו, נזקי מזג האוויר נמצאים כאן תמיד מעבר לפינה גם כאשר הם לא נראים כלל לכן חשוב שניערך אליהם בצורה נכונה וחכמה. חיפוי אבן חוץ עוזר לנו לבודד את המבנה בצורה נכונה, לאטום אותו אל מול נזקי מזג האוויר ולחזק ככל האפשר את תחושת הביטחון. רטיבות לצד נזקי מזג האוויר יכולים לגרום ללא מעט נזקים אשר ידרשו מכם לא מעט משאבים לשם טיפולם.

75,000
מ"ר של חיפוי האבן השלישית באיכות מעולה ללא פשרות
15
שנות פעילות בעולם
8
שנות פעילות בישראל

האבן השלישית: טכנולוגיה מודרנית לחיפוי מבנים

אם הגעתם לכאן אין מן הנמנע שאתם מחפשים אחר חיפוי אבן חוץ, כיום בשוק ניתן למצוא מגוון רחב של ספקים שונים ובעלי מלאכה אשר ישמחו לעזור לכם. יחד עם זאת אחד המוצרים הבולטים ביותר בשוק היום היא האבן השלישית.

האבן השלישית הינה מוצר אבן העשוי במאבקת שיש ואבן לצד סיבי בזלת לא ארגוים, מדובר בפתרון חדשני, יעיל ואיכותי לחיפוי חוץ ופנים. האבן הינה קלה וגמישה ומאפשרת התקנה על מגוון רחב של משטחים ומצעים. כמו כן אם נשווה את האבן השלישית לאבן ירושלמית אנו נדבר על הבדל של 250 ק”ג למ”ר לעומת משקל האבן השלישית העומד על כ – 2.5 ק”ג למ”ר – מה שמפחית משמעותית את המחיר אותו תשלמו, את זמן העבודה ואף את העומסים הפועלים על הבניין.

אבן זו היא פתרון חיפוי מהפכני פרי פיתוח ישראלי אשר נרשם כפטנט ועבר את כל הבדיקות המחמירות, כיום ניתן לראות את הטכנולוגיה מיושמת בישראל ובמגוון רחב של מדינות שונות בעולם. האבן השלישית נחשבת לפתרון חסכוני, איכותי, בטיחותי ויעיל אשר עומד בכל תווי התקן הבינלאומיים ומבטיח לכם פונקציונאליות לצד עיצוביות ורמות גימור גבוהות במיוחד. 

בין היתרונות הבולטים של האבן אנו רואים:

 • עמידות בסביבה ימית
 • מוצר המוגדר מוצר בטיחותי ללא סכנות נפילה
 • התקנה קלה ללא שום קידוחים, שינוי ו/או פגיעה בתשתיות הבניין
 • עמידות גבוהה אל מול נזקי מזג האוויר
 • איטום ובידוד מלא של הבניין
 • איטום מפני חדירות מים
 • משקל קל ונוח מה שמפחית את העומסים הפועלים על הבניין
 • ניתן ליישום על כל מצע – פסיפס, טיח, בטון, מתכת, עץ וזכוכית
 • נחשב לאלטרנטיבה הטכנולוגית הטובה ביותר בארץ ובעולם

 

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה במלאכת חיפוי אבן חוץ

כאשר אנחנו מדברים על מלאכת חיפוי אבן חוץ אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש לכן ישנה חשיבות גבוהה לחברה איתה תבחרו לעבוד, אנו ממליצים לכם לבחור על חברה המתמחה במלאכת חיפוי אבן חוץ. ישנם מספר דגשים עליהם היינו רוצים להפנות את אור הזרקורים:

 • ניסיון, ותק ומוניטין – אנו נרצה לעבוד עם חברה בעלת ניסיון, ותק ומוניטין בתחום אשר במרוצת השנים שירתה אלפי לקוחות מרוצים ללא לאות בצורה מקצועית, מיומנת וללא פשרות. 
 • אחריות מקצועית – בדקו כי החברה איתה אתם עובדים מספקת עבורכם ועבור המלאכה אחריות מקצועית וביטוח לאורך כל התהליך – כך תוכלו להיות רגועים ובטוחים שלא “יצוצו” דברים משום מקום.
 • שימוש בטכניקות מתקדמות – אנו נרצה לעבוד עם חברה המשתמשת בטכניקות וטכנולוגיות מתקדמות אשר מיטיבות איתנו הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה עיצובית – האבן השלישית היא הפתרון המתקדם ביותר כיום במסגרת חיפוי אבן חוץ.
 • רישיונות והיתרים – בדקו כי החברה איתה אתם עובדים מחזיקים בכל הרישיונות לצד כל ההיתרים הרלוונטיים לשם ביצוע העבודה שלהם – כך תדעו שאתם עובדים עם מקצוענים.

כמה יעלה לנו חיפוי אבן חוץ?

החלטתם לעשות חיפוי אבן חוץ ואתם תוהים כמה המלאכה תעלה לכם, אם נרד לעובי הקורה אנו נגלה כי ישנם לא מעט משתנים אשר משפיעים באופן ישיר על המחיר אותו אתם תשלמו במסגרת חיפוי אבן חוץ. אנו מציעים לכם לעבור שיחת אפיון יחד עם בעל מקצוע אשר יאפיין את המבנה שלכם, את כמות החיפוי והעבודה אותה אתם צריכים ויתן לכם הצעת מחיר בהתאם.

אמרתם חיפוי אבן חוץ אמרתם חברת האבן השלישית 

אם הגעתם עד לכאן אין מן הנמנע שאת הבחירה שלכם כבר עשיתם, חיפוי אבן חוץ כבר יהיה לכם אך השאלה היא אצל מי. אנחנו שמחים לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון עבורכם. חברת האבן השלישית הינה אחת מן החברות המתקדמות בארץ ומיישמת טכניקות חיפוי בכל העולם. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולבחור נכון – זה הזמן לבחור האבן השלישית.