חיפוי חוץ – הגנה מנזקים ושמירה למשך זמן

כל אחד מאיתנו חולם על בית יפה ואסתטי, שכיף לחזור אליו ולגור בו. בדרך כלל החלומות מתמקדים דווקא בחלקו הפנימי של הבית, שזה בעצם מה שאנחנו רואים בזמן השהות בבית. אולם, במקרים רבים ניתן לראות בתים ודירות אשר השקיעו בהם לא מעט כסף, אך המראה החיצוני שלהם ממש לא מרשים ואף רחוק מכך. למרות שכל אחד מבין שחשיבות המראה החיצוני של הבניין היא לא פחות מאשר המראה הפנימי, עדיין ישנם לא מעט בניינים שמזניחים את הטיפול במראה החיצוני. הסיבה לכך היא ככל הנראה העובדה ששיפוץ המראה החיצוני נתפס בעיני אנשים כפרויקט רציני וממושך, ולכן אנשים מנסים לדחות אותו שוב ושוב. 

האם עבודת התקנה של חיפוי חוץ חייבת להיות ממושכת?

למחשבה כי שיפוץ מראהו החיצוני של הבניין הוא תהליך ארוך ומורכב יש על מה להתבסס. מדובר בכל זאת על עבודה בסדר גודל רציני יותר מאשר משהו שעושים בתוך הבית בזמן קצר. עם זאת, כיום ישנן טכנולוגיות חדישות וסוגי חיפוי מיוחדים אשר אותם ניתן ליישם ולשפר את מראה הבניין באמצעותם בזמן קצר הרבה יותר מאשר פעם. כזה הוא למשל חיפוי החוץ של האבן השלישית, אשר אותו פיתחה החברה במשך שנים רבות של מחקר ופיתוח, ומוגן בפטנט רשום. מדובר על חיפוי חוץ חדשני וייחודי אשר זמן העבודה הנדרש בכדי ליישם אותו הוא כמחצית מאשר התקנה של כל חיפוי חוץ אחר. 

למה כדאי ליישם את חיפוי החוץ של חברת האבן השלישית? 

אם אתם מחפשים לשדרג את מראהו של הבניין מבלי שהתהליך ייקח זמן רב ויטריד את מנוחתם של דיירי הבניין, אין ספק ששימוש עם חיפוי חוץ מבית האבן השלישי הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. למעשה, כאשר אתם מיישמים את חיפוי החוץ של חברת האבן השלישית, אתם משדרגים ללא היכר את מראהו של הבניין, מה שיתבטא בצורה מיידית גם בערכם של הדירות בבניין. אז אתם אולי מוציאים כסף על חיפוי חיצוני, אבל מקבלים אותו בחזרה בשווי הדירה שלכם. 

מהם היתרונות של חיפוי החוץ מבית האבן השלישית?

לא סתם חיפוי החוץ של האבן השלישית הוא פטנט רשום. מדובר על חיפוי חוץ שעבדו לפתח אותו במשך שנים, בכדי להגיע אל התוצאה האיכותית והמושלמת ביותר שאפשר להשיג. בזכות ההשקעה העצומה, לחיפוי החוץ של האבן השלישית ישנם יתרונות רבים על פני חיפויי חוץ אחרים של חברות אחרות, ובהם:

  • עמידות וחוזקה: חיפוי החוץ של האבן השלישית קיבל תקן עמידות לחמישים שנה על ידי מעבדה בין לאומית מוכרת, מה שהופך אותו לחיפוי החוץ בעל אורך החיים הגדול ביותר, ומעניק ללקוחות שקט לטווח הארוך.
  • התקנה פשוטה ונקייה: את חיפוי החוץ של חברת האבן השלישית ניתן להתקין בצורה פשוטה, מהירה ונקייה, ללא רעש חזק שמפריע לדיירי הבניין, וללא אבק שנשאר בדירות המגורים ובסביבה.
  • אטימות מלאה: החיפוי של האבן השלישית מספק אטימות מלאה בפני מים, ולכן הוא פתרון אידאלי לא רק עבור חיפוי מבנים חדשים, אלא גם עבור מבנים ישנים אשר סובלים מבעיות שונות של חדירת מים ורוצים גם לחדש את מראה הבניין, וגם להיפטר מהנזילות. 
  • עלויות התקנה נמוכות במיוחד: עלויות ההתקנה של חיפוי החוץ מבית האבן השלישית נמוכות ב – 30 אחוז מאשר התקנה של חיפויי חוץ אחרים, מה שגורם לחיסכון של עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים בחיפוי של מבנה בודד.
  • זמן התקנה מהיר במיוחד: בגלל שהתקנת החיפוי פשוטה וקלה יותר, ההתקנה לוקחת כמחצית מהזמן שלוקח להתקין חיפוי חוץ אחר. הדבר הזה מתבטא כמובן גם בעלות הכוללת של העבודה, ומאפשר להוזיל אותה עוד יותר.
75,000
מ"ר של חיפוי האבן השלישית באיכות מעולה ללא פשרות
15
שנות פעילות בעולם
8
שנות פעילות בישראל
איטום קירות חיצוניים

באיזה מקרים ניתן להשתמש עם חיפוי החוץ של האבן השלישית?

המקרים בהם משתמשים עם חיפוי חוץ מתחלקים לשניים. החלק הראשון הוא במקרה של בנית בניין חדש, אשר אותו נדרשים לחפות בצורה יפה ואסתטית. במקרה הזה היתרון בשימוש עם חיפוי החוץ של האבן השלישית הוא בעיקר במראה האסתטי והחדשני של החיפוי, ובעובדה שמדובר על משהו שיחזיק בצורה טובה למשך שנים רבות. החלק השני הוא התקנה של חיפוי חוץ לבניינים ישנים. במקרה כזה הבחירה של חיפוי חוץ מבית האבן השלישית היא קריטית במיוחד. רק אצל האבן השלישית תוכלו להנות מהתקנה מהירה, פתרון של כלל בעיות האיטום החיצוני במבנה, התקנה נקייה ושקטה, ובסופו של דבר – מראה חדש ויפה לבניין.

 

ממה עשוי החיפוי של האבן השלישית?

הפיתוח של האבן השלישית הוא חדשני וכולל שימוש עם טכנולוגיות חדישות וידע שנצבר בשנים רבות של ניסיון בתחום. החיפוי הרשום כפטנט, הוא למעשה חיפוי דמוי אבן, אשר מיוצר על בסיס של אבן טבעית. החיפוי קיבל את אישור מכון התקנים הישראלי והאירופאי, ואושר להתקנה בארץ ובמדינות רבות ברחבי העולם. בנוסף, אצל האבן השלישית לא תצטרכו להתפשר על מראה החיפוי, אלא תוכלו לבחור בעצמכם את הטקסטורה והצורה של האבנים מתוך מגוון רחב של אפשרויות שונות.

 

למה כדאי להזמין דווקא חיפוי של חברת האבן השלישית?

חברת האבן השלישית חרטה על דגלה מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר תוך הבנה שלכל לקוח ולקוח ישנם את הצרכים הספציפיים שלו ואת הדברים החשובים עבורו. בזכות הניסיון הרב והמקצועיות הרבה של אנשי החברה, העבודה מתבצעת תוך שימת לב רבה לצרכי הדיירים בבניין, ותוך ניסיון לתת להם להמשיך ולחיות את החיים ללא הפרעה. כמו כן, למרות שחיפוי החוץ של האבן השלישית אינו דורש בדרך כלל תחזוקה מיוחדת, יכולים לקרות מקרים בהם כתוצאה מרשלנות כזאת או אחרת או ממעשה מכוון נגרמים נזקים לחיפוי החוץ של הבניין. במקרה כזה תוכלו להנות מעבודה מהירה ויעילה של צוות מקצועי, שידאג לבצע את התיקונים הנדרשים בזמן הקצר ביותר לשביעות רצונכם.

 

חיפוי חוץ קל משקל וידידותי לסביבה

בחברת האבן השלישית ניתן דגש רב לחשיבות השמירה על כדור הארץ ושימוש עם חומרים אקולוגיים וירוקים, אשר ידידותיים לסביבה. חיפוי החוץ של האבן השלישית מורכב מחומרים ידידותיים לסביבה, ונעשה כל מאמץ בכדי לדאוג לתהליך של בנייה ירוקה לחלוטין. בנוסף, חיפוי החוץ של האבן השלישית בנוי במיוחד כך שיהיה קל משקל, ובזכות זה ניתן ליישם אותו ללא חשש על גבי כל מבנה ללא חשש מעומס שיגרם לבניין כתוצאה מהחיפוי הנוסף שמעמיסים עליו. חלק גדול מן העובדה שמדובר על חיפוי שאפשר להתקין בבניין תוך כדי שממשיכים לגור בו וללא הפרעה לתושבים, נעוץ בעבודה שמדובר על חיפוי קל משקל ופשוט להרכבה, וממילא הוא הופך להיות החיפוי המושלם ביותר עבור בניינים קיימים שזקוקים לשיפוץ במראה החיצוני שלהם.

 

האם כדאי לבחור בחיפוי החוץ של האבן השלישית?

בסופו של דבר ההחלטה האם לבחור דווקא בחיפוי החוץ של האבן השלישית היא של דיירי הבניין בלבד. אמנם, אם מסתכלים על שיקולי עלות מול תועלת, ועל חיסכון לטווח הארוך אין ספק שבחירה בחיפוי החוץ של האבן השלישית היא הבחירה הנכונה ביותר, בעיקר בגלל העמידות הרבה של החיפוי, והעובדה שלא נדרשות שום עבודות תחזוקה לחיפוי במשך הזמן.