חיפוי אבן חוץ מודרני

אם הגעתם לכאן אנו מניחים שאתם מחפשים אחר חיפוי אבן חוץ מודרני לקירות הבית שלכם, חיפוי אבן חוץ הינו שלב המתבצע לרוב בעת בניית בית חדש ו/או במהלך שיפוץ ותחזוקה של בית קיים. כיום אנו רואים לא מעט משקי בית בארץ ובעולם אשר הבינו את המשמעויות והיתרונות הגלומים בחיפוי אבן חוץ מודרני ובוחרים לפעול לשינוי. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – אנשי המקצוע של האבן השלישית פה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

מה זה חיפוי אבן חוץ מודרני?

חיפוי אבן חוץ מודרני נחשב לאחד מן פתרונות החיפוי הפופולריים ביותר בארץ ובעולם יחד עם זאת אנשים רבים תוהים מה עומד מאחורי חיפוי אבן חוץ מודרני. כאשר אנחנו מדברים על פעולות חיפוי אנו מדברים על מגוון רחב של פעולות אשר במטרתן מחזקים את המבנה שלכם יחד עם אבן חוץ מודרנית ועיצובית על גבי הקירות החיצוניים ו/או לחילופין הפנימיים של הבית. לחיפוי אבן חוץ מודרני לא מעט יתרונות הן מבחינה עיצובית, בטיחותית ואף פונקציונאלית. כמו כן, רבים מכם יתקשו לגלות אך גם בעולם הנדל”ן. את זה כמובן תגלו בהמשך.

מה הם הסיבות בגינן אנו נרצה לבצע חיפוי אבן חוץ מודרני?

חיפוי אבן חוץ מודרני טומן בחובו לא מעט יתרונות – פונקציונליים, עיצוביים ובטיחותיים. ישנם מגוון רחב של סיבות בגינן אנשים רבים מבצעים חיפוי אבן חוץ מודרני, בין הסיבות הבולטות אנו רואים:

 • התחדשות עיצובית ומודרנית – אחת מן הסיבות המרכזיות בגינן אנשים מבצעים חיפוי אבן חוץ מודרני הוא היכולת להתחדש בעיצוב פנים ו/או חוץ של קירות הבית. חיפוי זה נחשב לחיפוי אשר מצליח לשדר תחושת מודרניות, יוקרה וחמימות באותה הנשימה והפך לבחירתם הטבעית של מאות אלפי משקי בית ברחבי העולם. כמו כן, החיפוי זה הדבר הראשון אותו אתם, האורחים שלכם והעוברים והשבים יראו כאשר הם יעברו ליד פתח ביתכם.
 • היכולת לעצב בהתאמה אישית – חיפוי אבן חוץ מודרני הוא עולם שלם, הלכה למעשה אם אתם שואלים את אנשי המקצוע של האבן השלישית מדובר באמנות, כך הם גם ניגשים לכל מלאכה. קיימת בפניכם האפשרות לעצב בהתאמה אישית לצרכים שלכם את חיפוי האבן, כך שתוכלו לספר את “הסיפור שמאחורי האבנים”.
 • מגנים על המבנה מפני נזקים – עיצוביות זה טוב ונחמד אך יחד עם זאת ישנם לא מעט יתרונות פונקציונאליים ובטיחותיים לחיפוי אבן חוץ מודרני, בין היתרונות אנו רואים את היכולת לשמור על המבנה מפני נזקים לצד נזקי מזג האוויר. כך תוכלו לשמור על המבנה שלכם חזק ואיתן, למנוע נזילות, דליפות, קילופים ואף פגיעה בתשתיות המבנה.
 • בידוד מן העולם שבחוץ – אף אחד מאיתנו לא רוצה לשמוע את העולם שבחוץ לאחר שהוא חוזר מיום עבודה, זה הזמן שלכם להתקלח, לשתות כוס קפה ולהירגע מן היום שהיה לכם תוך כדי שאתם משקיעים בזמן איכות עם המשפחה. יחד עם זאת אנו למדים כי מציאות לחוד וחלומות לחוד וכבר עם הגיעכם לבית אתם שומעים את כל מה שמתרחש בחוץ. דרך חיפוי אבן חוץ מודרני תוכלו ליהנות מפתרון עיצובי אשר מצליח באותה נשימה לבודד אתכם מן העולם שבחוץ ולתת לכם את מה שאתם באמת צריכים – שקט וזמן איכות עם המשפחה.

מעלים את ערך הנכס – לא רבים יודעים זאת אך השקעה בעיצוביות, פונקציונאליות ובטיחות הנכס מעלים באופן ישיר את ערך הנכס שלכם כך שמדובר בבחירה טובה למדי.

75,000
מ"ר של חיפוי האבן השלישית באיכות מעולה ללא פשרות
15
שנות פעילות בעולם
8
שנות פעילות בישראל
איטום קירות חיצוניים

חיפוי אבן חוץ מודרני – האבן השלישית הפתרון המוביל כיום

האבן השלישית הינה הפתרון המוביל כיום בארץ ובעולם לשם חיפוי אבן חוץ מודרני, אם הגעתם לכאן אנו מניחים שאתם מחפשים אחר חיפוי אבן חוץ מודרני אין לנו ספק שהגעתם למקום הנכון ביותר עבורכם.

האבן השלישית הינה מוצר אבן המבוסס על גבי אבקת שיש ואבן לצד סיבי בזלת לא ארוגים, האבן נחשבת לדבר הבא בעולם החיפויים ונעשה בה שימוש בקרב בעלי מקצוע רבים. האבן הינה קלה וגמישה ומאפשרת לנו ליהנות מהתקלה קלה ופשוטה על גבי משטחים ומצעים רבים. המשקל של האבן השלישית ( כ – 2.5 ק”ג למ”ר) הופך אותה לבחירתה הטבעית של מאות אלפי משקי בית ברחבי העולם, כמו כן מפחיתים בצורה משמעותית את המחיר, זמני העבודה ואף העומס הפועל על הבניין במסגרת החיפוי.

האבן השלישית היא פתרון ישראלי מהפכני ורשומה כפטנט ישראלי, האבן עברה את כל הבדיקות המחמירות של מכון התקנים לצד בדיקות מחמירות ועמידה בתקנים העולמיים. דרך האבן השלישית תוכלו לשלב בין – מחיר אטרקטיבי ונוח, עיצוביות ורמת גימור גבוהה, בטיחות ופונקציונאליות. לצד מגוון רחב של יתרונות נוספים:

 • התקנה קלה ומהירה ללא קידוחים
 • אזור הבית לא הופך להיות “אתר בנייה”
 • מוצר בטיחותי ללא שום סכנות נפילה
 • עמידה מוכחת אל מול נזקי מזג האוויר
 • אטימות מלאה אל מול מים ולחות
 • עמידות בסביבה ימית
 • משקל נוח
 • ניתן לעבוד איתה במגוון רחב של מצעים ומשטחים
 • פתרון ישראלי כחול לבן

האבן השלישית – פתרון ירוק 

בנוסף לכל יתרונותיה הרבים של האבן השלישית אנו מגלים כי היא גם פתרון ירוק, כל תהליך הייצור של האבן לרבות תהליכי ההתקנה נעשים בתהליכים ירוקים ואקולוגיים ואינם פוגעים בסביבה כלל. כך הפכה האבן השלישית לבחירתם הטבעית של מאות אלפי משקי בית ברחבי הארץ והעולם.

כמה יעלה לנו חיפוי אבן חוץ מודרני?

אחרי לא מעט מחשבות החלטתם לעשות חיפוי אבן חוץ מודרני יחד עם זאת אחת השאלות הרווחות היא “כמה יעלה לנו חיפוי אבן חוץ מודרני?”, אם נרד לעובי הקורה אנו נראה כי ישנם לא מעט משתנים אשר משפיעים באופן ישיר על המחיר אותו אתם תשלמו. בין הפרמטרים אנו יכולים לראות – גודל המבנה והיקף המבנה אותו אנו נרצה לחפות, סוג החיפוי בו אנו נבחר, סוג אבן בה אנו נשתמש ואף לניסיון ולמוניטין של בעל המקצוע יש משקל בעלות הסופית.

אנו מציעים לכם להגיע לשיחה עם אחד מן אנשי המקצוע של האבן השלישית אשר ישב איתכם לשיחת אפיון של כל הצרכים העיצובים, הפונקציונאליים והבטיחותיים שלכם לשם קבלת הצעת מחיר מסודרות ומפורטת.

החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום

כיום ישנם לא מעט בעלי מקצוע המתעסקים בעולמות החיפוי, כתוצאה מכך אנו רואים משקי בית רבים אשר הולכים לאיבוד בתוך כל ההיצע הזה ושואלים את עצמם איזה בעל מקצוע לבחור. אנו רואים חשיבות גבוהה בעבודה עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום, בעל מקצוע בעל ניסיון ידע איך לגשת בצורה נכונה אל העבודה שלכם, איך להגיב במצבי קיצון ואף לתת פתרונות יצירתיים למקרים מורכבים. אנו מציעים לכם לבדוק את המוניטין אותו צבר בעל המקצוע במרוצת השנים, המוניטין וחוג לקוחותיו יעידו לא מעט על השירות ואיכותו.

חיפוי אבן חוץ מודרני – עלייה בערך הנכס

לא רבים יודעים זאת אך חיפוי אבן חוץ מודרני תורם בצורה ישירה לעלייה בערך הנכס, הלכה למעשה אנו רואים אנשים אשר משקיעים בחיפוי אבן חוץ מודרנית טרם מכירת ו/או השכרת דירתם על מנת להעלות את שוויו וערכו. מדוחות שמאי אנו למדים כי טיפוח וטיפול נכון של סביבת המגורים הן מבחינה עיצובית, פונקציונאלית ובטיחותית מעלה את איכות החיים בצורה ישירה וגם תורמת לעלייה בערך הנכס. כך שאם תהיתם מה הם היתרונות הנוספים של חיפוי אבן חוץ מודרני הרי לכם יתרון נוסף גם בעולם הנדלנ”י.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל מאות אלפי משקי בית בישראל וברחבי העולם אשר בחרו נכון, זה הזמן שלכם לבחור באבן השלישית.