חיפוי קיר חוץ דמוי אבן

אחד הדברים שכל אחד מאיתנו רוצה, הוא דירה נאה שיהיה כיף לחזור אליה הביתה אחרי יום מעייף מחוץ לבית. בלא מעט מן המקרים, אנשים עובדים קשה במהלך חייהם, וחוסכים פרוטה לפרוטה בכדי לשפץ את הדירה שלהם ולהפוך אותה לדירת החלומות כפי שהם חולמים. אחרי שהם מסיימים לבצע את השיפוץ והשדרוג של הדירה, הם מגלים שאמנם הדירה מבפנים נראית כפי שהם חלמו, אבל הבניין עצמו נראה כבר ישן ומכוער. הבעיה היא, שבכדי לשפץ את הבניין עצמו לא מספיק רצון טוב של אחד הדיירים, אלא נדרשת הסכמה של הדיירים לתהליך שלוקח זמן ולא מעט כסף. במקרים רבים התהליך הארוך והמתיש שכרוך בחידוש החיפוי החיצוני לבניין, גורם לדיירים להתייאש מראש, ורק שמגיעים למצב של חוסר ברירה, אז נזכרים לחדש את החיפוי.

למה כדאי לחדש את החיפוי החיצוני של הבניין?

כאשר מדובר על מבנים ישנים, חיפוי החוץ של הבניין נמצא בדרך כלל כבר רחוק מימי הזוהר שלו, וגורם לבניין להראות חסר חן. אז נכון, לא תמיד לדיירים יש את היכולת לשפץ את הבניין רק בכדי לחדש את המראה שלו, אך בלא מעט מן המקרים החיפוי החיצוני הישן גורם לכך שישנן בעיות שונות הקשורות לאיטום המבנה וחדירת מים, וזוהי סיבה מצוינת לקחת את הנושא לידיים, ולבצע שיפוץ לחיפוי המבנה. בזכות התקדמות הטכנולוגיה ומחקרים רבים שהשקיעה חברת האבן השלישי בכדי לפתח את חיפוי החוץ הטוב ביותר, השיגה החברה פריצת דרך משמעותית בעולם חיפויי החוץ, ופיתחה חיפוי קיר חוץ דמוי אבן, אשר מוגן בפטנט רשום על ידי החברה.

מהו חיפוי קיר חוץ דמוי אבן של חברת האבן השלישית?

חיפוי קיר חוץ דמוי אבן של חברת האבן השלישית הוא חיפוי חוץ איכותי ומיוחד. מדובר על פתרון מהפכני שעדיף על פני האפשרויות האחרות כמעט בכל אספקט שתבחנו, וכזה שמשנה את כללי המשחק בעולם החיפויים בארץ. אל התוצאה הסופית הגיעו אנשי החברה לאחר מחקר של שנים ותוך ידע רב שנצבר מתוך ניסיון בתחום. למעשה, חיפוי קיר חוץ דמוי אבן הוא משהו שתוכלו למצוא גם אצל חברות אחרות, אבל את היתרונות הגדולים של חיפוי קיר חוץ דמוי אבן מבית האבן השלישית כפי שמיד נמנה, לא תמצאו בשום מקום אחר.

מהם היתרונות של חיפוי האבן השלישית?

היתרונות של חיפוי קיר חוץ דמוי אבן מבית האבן השלישית הם רבים ונוגעים כמעט בכל אספקט קיים. היתרון הראשון והבולט ביותר הוא החיסכון. מדובר על חיפוי שאותו אפשר ליישם בעלויות התקנה אשר נמוכות בצורה משמעותית של כ-30 אחוז מאשר חיפויי חוץ אחרים. כמו כן, ההתקנה של חיפוי קיר חוץ דמוי אבן של האבן השלישית היא מהירה הרבה יותר, ולוקחת בערך כמחצית מהזמן של התקנת חיפויי חוץ אחרים. היתרון השני בחשיבותו הוא נושא איכות החומר. חיפוי קיר חוץ דמוי אבן של האבן השלישית עשוי מחומרים אקולוגיים מיוחדים, אשר קיבלו תקן עמידות יוצא דופן של לא פחות מחמישים שנה – יותר מכל חיפוי חוץ אחר. כל זאת, ללא שהחיפוי דורש תחזוקה כלשהיא במהלך השנים, ותוך שהוא מספק את רמת האטימות הגבוהה ביותר כנגד מים – 100 אחוז.

האם ההתקנה של חיפוי האבן השלישית היא מסובכת?

יתרון נוסף של חיפוי קיר חוץ דמוי אבן מבית האבן השלישית הוא נושא פשטות ההתקנה. החיפוי שפותח על ידי האבן השלישית הוא חיפוי חוץ קל משקל בצורה יוצאת דופן, ובזכות כך מדובר על חיפוי אותו ניתן ליישם על גבי מבנה קיים ללא חשש מעומס יתר על הבניין, גם כאשר מדובר על בניין ישן במיוחד. בנוסף, ההתקנה נעשית הרבה יותר פשוטה ומהירה, וניתן לבצע אותה ללא רעש האופייני לעבודה מן הסוג הזה, ובצורה נקייה במיוחד שלא גורמת לענני אבק המלכלכים את הדירות בבניין ואת הסביבה כולה. למעשה, בעת עבודת ההתקנה של חיפוי קיר חוץ דמוי אבן מבית האבן השלישית, ניתן להמשיך ולגור בבניין תוך מינימום הפרעה להמשך החיים התקינים של הדיירים, וכך נחסכת אי נעימות רבה הכרוכה בדרך כלל בעבודה מן הסוג הזה.

75,000
מ"ר של חיפוי האבן השלישית באיכות מעולה ללא פשרות
15
שנות פעילות בעולם
8
שנות פעילות בישראל

האם החיפוי של האבן השלישית עומד בתקנים הנדרשים?

החיפוי של האבן השלישית עומד בכל התקנים הנדרשים והמחמירים ביותר בארץ ובעולם. המוצר עומד בתקן אש והוא איננו דליק. הוא עומד בתקן קרינת UV – דרגה 5/5 והוא איננו מתבלה או דוהה בקרני UV, ובתקן אטימות ועמידות כנגד מים, והוא איננו סופג לתוכו נוזלים או מצמיח ירוקת ועובש. בנוסף, החומר עבר מבחני עמידות בסביבה ימית, וכן מבחני שליפה שהוכיחו היצמדות חזקה לכל תשתית הבניין בסטנדרט שהינו גבוה אפילו יותר מאשר התקינה הנדרשת בחוק.

למה כדאי לבחור דווקא בחברת האבן השלישית?

מלבד העובדה שחיפוי החוץ של האבן השלישית שייך אליה באופן בלעדי ומוגן בפטנט רשום, הבחירה בחיפוי מבית האבן השלישית היא בחירה חכמה. החברה חרטה על דגלה לשים את הלקוח ואת צרכיו לפני הכול, ולספק לו שירות ברמה הגבוהה ביותר תוך מתן יחס אישי וסבלנות לכל שאלה. בחברה מבינים שרבים מן האנשים נמצאים בחשש מסוים מפני תהליך מורכב כמו חידוש החיפוי של הבניין, ומרגישים צורך לקבל תשובות על לבטים וחששות כאלה ואחרים שעלולים להתעורר. אנשי החברה מקפידים על עבודה מקצועית ושקטה, אשר כאמור ניתן לבצע אותה ללא צורך בפינוי הדיירים מהבניין. במהלך העבודה ניתן דגש על מינימום של הפרעה לשגרת היום יום של הדיירים, ועבודה נקייה ככל האפשר. 

למי מתאים החיפוי של האבן השלישית?

החיפוי של האבן השלישית הוא חיפוי קיר חוץ דמוי אבן אשר מתאים גם ליישום בבניינים חדשים הנמצאים בתהליך הבנייה שלהם, וגם עבור חיפוי של בניינים ישנים בהם יש צורך ליישם חיפוי חדש מסיבות כאלה ואחרות. בין אם מדובר על בניין חדש או ישן, העובדה שמדובר על חיפוי עמיד וחזק אשר אמור להחזיק מעמד במשך עשרות שנים בצורה טובה, גורמת לחיסכון עתידי של לא מעט כסף, אשר נדרש בכדי לדאוג לתחזוקה של חיפויי שאינם טובים. בכל מקרה, כאשר אתם בוחרים חיפוי קיר חוץ דמוי אבן של חברת האבן השלישית, אתם מקבלים חיפוי שילווה אתכם במשך שנים רבות, מבלי חשש מבעיות כמו חדירת מים או התקלפות אריחים. גם במקרה שבכל זאת נוצרים בעיות בחיפוי (בדרך כלל קורה רק כתוצאה מוונדליזם) תוכלו לקרוא לאנשי המקצוע של חברת האבן השלישית, ולקבל מענה מקצועי ומהיר לכל בעיה.

האבן השלישית – הפתרון המושלם לחיפוי המבנה

אז בין אם אתם נאלצים לבצע חיפוי מחדש למבנה בגלל סיבות של חדירת מים, ובין אם הגעתם למסקנה שיש צורך לשדרג את המראה החיצוני של הבניין – אין ספק כי בחירה בחיפוי חוץ מבית האבן השלישי היא החלטה שלא תתחרטו עליה. אנו בחברת האבן השלישית מבינים כי תהליך מן הסוג הזה תמיד גורם לחששות כאלה ואחרים, ודואגים ללוות אתכם לאורך כל התהליך עד לסיומו המוצלח. אז אל תהססו, הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים שכבר עשו את הבחירה הנכונה בחיפוי החוץ של האבן השלישית.