חיפוי אבן – יופי, יוקרה והרגשת התחדשות

מה הייתם עושים אילו הבניין שלכם היה זקוק לשיפוץ מסיבי שכולל גם איטום מבחוץ ומבפנים ובעיקר שדרוג המראה של הבניין שלכם, לחיפוי שיהיה דקורטיבי אבל גם בעל תכונות נוספות ומועילות לבניין? יש כמה וכמה סוגים של חיפוי אבן וסוגים שונים בשוק אולם חיפוי כמו של חברת האבן השלישית קשה למצוא, הן בגלל התכונות הייחודיות שלו והן בגלל יתרונות נוספים שקשה למצוא בהם. החיפויים שמוצעים לכם כאן הם חיפויים מהסוג שכל בניין היה שמח אילו היו חושבים על כך מלכתחילה, אבל מכיוון שמדובר בחומרים חדשניים לגמרי שאי אפשר היה למצוא בעבר אלא רק כעת, לאחר שמומחי החברה המציאו אותם וקיבלו עליהם את כל האישורים ותווי התקן המחמירים המתבקשים, אפשר להציע אותם לאנשי ענף הבנייה וללקוחות שמחפשים פתרון דקורטיבי שגם ישמור על הבניין שלהם לשנים רבות.

מהי האבן השלישית ולמה כדאי לחשוב עליה כמוצר כדאי?

האבן השלישית היא חיפוי חדשני שמשמש מהפכה של ממש בשוק הבנייה הישראלי, משום שהוא אבן קלה קשיחה, כלומר חיפוי שאוצר בתוכו את כל התכונות הטובות והמועילות של חיפוי אבן אמיתי אולם מבלי להיות אבן מלאה ממש ומבלי להכביד על הבניין במשקל הכבד של האבן עצמה. זה כמובן משמש יתרון עצום לכל מי שרוצה להוסיף את החיפוי הזה לאחר שנים שהבניין עומד או מלכתחילה, כחלק מתכנון הבניין והמפרט שלו. זה עדיך לכל מי שרוצה חיפוי אבן משום שהמראה שלו אכן נראה כמו אבן אולם החומרים שמהם הוא עשוי קלים מאוד מבלי להעמיס על הקונסטרוקציה עומס מסוכן ובלתי חוקי וגם מבלי להתפשר על הבטיחות, האטימות והעמידה שלו בתקנים הכי מחמירים בענף זה.

מה מומחי החברה רוצים שתדעו על כדאיות החיפוי שיצרו?

כשעובדים במעבדה וגם בשטח כדי למצוא פתרונות חיפוי אבן מהפכניים מוצאים בסופו של דבר את הפתרון שעמד בכל התקנים הבינלאומיים ומספק לכם גימור יפהפה לבניין יחד עם איטום ושמירה הרמטית מוחלטת על הבניין שלכם ללא פשרות. מכון התקנים הישראלי בדק ואישר, אדריכלים וקבלנים אוהבים את האבן השלישית ומשתמשים בה המון וכעת גם לקוחות שחושבים על בנייה או שיפוצים יכולים לקחת בחשבון את היתרונות המעולים של חיפוי אבן כזה שיכול לשנות לגמרי את כל המראה. אם אתם אוהבים מראה של אבן או עץ, אם אתם יודעים להעריך אסתטיקה של חיפוי מושלם שיכול לקבל מרקם וליטוש של כל מה שחשבתם עליו מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי או לחכות המון זמן להתקנה, בא הפתרון הזה ומציע לכם א הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

75,000
מ"ר של חיפוי האבן השלישית באיכות מעולה ללא פשרות
15
שנות פעילות בעולם
8
שנות פעילות בישראל

איזה פתרונות נותן לכם חיפוי אבן של האבן השלישית?

  • מראה מושלם כפי שרציתם שייראה – החיפוי שמתקינים לכם מלוטש מראש ומיוצר כך שיקבל את המראה המדויק שאתם רוצים. אתם יכולים לקבל מראה קלאסי של אבן ירושלמית אלגנטית ועתיקה, כמו אלה שאנחנו אוהבים לראות בכל הבניינים היוקרתיים של ירושלים אולם מבלי שתצטרכו לשלם על חיפוי אבן ירושלמית אמיתית שחוצבים ומביאים. האבן המקורית היא כבדה ויקרה והחיפוי הזה יכול לקבל ליטוש ומרקם מדויק ומעניין כמו של אבן טבעית במגוון צבעים, מלבן ועד ורדרד וצהבהב, בדיוק כמו האמיתית. אפשר לקבל מרקם של אבן מוברשת, אבן במראה של התזת חול ואפילו חיפוי דמוי עץ, כשהכל מגיע בקשת רחבה של צבעים מהבהיר ביותר ועד הכהה ביותר שתרצו לקבל.
  • חומר קל וחזק – הודות לטכנולוגיות חדישות אנחנו יכולים לקבל היום אבנים וחיפויים שונים שנראים כמו כל חומר אחר ויש להם חוזק ועוצמה של אבן אמיתית. במקרה הזה, מדובר בתערובת של אבקת שיש, אבן וסיבי בזלת שהופכים את החיפוי למסיבי מאוד מבלי שיהיה לו משקל כבד של אבן ממש. כלומר, כל התכונות הטובות שיש לחיפוי אבן כזאת מבלי החיסרון של משקל. קונסטרוקטורים במיוחד אוהבים פתרונות כאלה משום שמדובר בבטיחות בנייה ובטיחות הדיירים בו משום שאינם מכבידים על המבנה ואינם מעמיסים עליו משקל כבד מדי שאי אפשר לשאת.
  • מחיר חסכוני – הודות לשיטות הייצור מדובר בחיסכון גדול בעלויות כך שלא צריך לשלם על אבן מלאה שנחצבת אלא על חיפוי נהדר ומרהיב במחירים שמתאימים לכולם. זה לא דבר של מה בכך כשמדובר בחיפוי לבניין שלם שיכול לעלות המום כסף. מלבד זאת, זהו חיפוי שמעלה את ערך הנכס וכל שמאי יוכל לומר לכם כמה זה משביח את ערכו.
  • איטום מוחלט ומושלם – כשאוטמים קירות חיצוניים בחיפוי אבן כזה שעשוי מחומרים תקניים ומעולים מקבלים גם איטום מוחלט לכל מה שחייבים להיזהר מפניו ובעיקר לחות. במקרה הזה, החומרים משמשים גם לבידוד נהדר נגד טמפרטורות קרות וחמות וגם נגד רעש ומטרדים כאלה שלא רוצים שיחדרו פנימה. כשחוזרים הביתה ורוצים בידוד מוחלט מהרעש בסביבה ורוצים לחסוך בעלויות הסקה ומיזוג, מקבלים חיפוי אבן מושלם שעושה את העבודה יחד עם שאר היתרונות שבגללם מתקינים אותו. איטום נגד מים ולחות הופך אותו למוגן הרבה יותר מכל בניין אחר שאוטמים אותו רק בחומרים שנמצאים כיום בשוק ויש לחדש אותם אחת לכמה שנים. החיפוי הזה נשאר אתכם לתמיד ושומר על הבניין מחלחול לחות שיכול לפורר תשתיות ויכול לגרום להרבה מאוד בעיות בערך הנכס בגלל הזנחת המבנה.
  • עמידות נגד מזג אוויר – בהמשך לאיטום נגד לחות, החיפוי הזה מושלם נגד כל פגעי מזג האוויר ונגד פגעי הסביבה, כך שלא רק לחות לא פוגעת בו כי אם גם לחות של מי ים, מלחים שעפים באוויר בסביבת מישור החוף, אבק וחול, קרינה אולטרה סגולית בגלל השמש הקופחת וכמובן שבלאי בגלל איתני הטבע ורוחות. 
  • היצמדות למבנה – אנחנו שומעים יותר מדי על תאונות שבהן אריחים וחיפויים מתנתקים מהקירות החיצוניים ונוחתים על המדרכה במקרה הטוב. במקרה הגרוע, נפצעים אנשים ונפגע רכוש, וזה נוסף לעובדה שהבניין פשוט סובל מכך שאי אפשר להגן עליו עם חיפוי שאינו עמיד ואינו מחזיק מעמד. עד שבאה חברת האבן השלישית ומצאה את הפתרון של חיפוי אבן שנצמד היצמדות יוצאת דופן בעמידות וביציבות שלה מבלי להתנתק ומבלי לגרום לנזקים. זה מה שחשוב כאשר לוקחים בחשבון את החיפוי של הבניין באבן זו.
  • השיפוצים הקלים והמהירים ביותר – העבודה עם חיפוי אבן של החברה היא קלה ומהירה יחסית ואינה הופכת את המבנה לאתר בנייה מתמשכת ללא הפסקה, ועם הרבה מטרד. קל מאוד להתקין את החיפויים וקל מאוד לחפות מבלי לפגוע בתשתיות הבניין ומבלי לקדוח ולתקוע גופים זרים שמפריעים. ההתקנה מהירה ונוחה מאוד ולא תאמינו בתוך כמה זמן זה מסתיים מבלי לגרום לכם אי נעימות בתור הדיירים. זמן ההתקנה נמשך מחצית מהזמן שלוקח להתקין כל חיפוי אחר וזה בוודאי משמעותי כשרוצים להגיע לחורף עם בניין אטום שנראה יפה מאוד ועם גימור מלוטש ומושלם. זה מוזיל לאל ספק את עלויות העבודות וחוסך לכם גם באנשי מקצוע לעומת שאר השיטות.
  • בטיחות, תקניות, קיימות – החומרים שמהם עשוי חיפוי אבן זה הם לא רק תקניים אלא גם בטיחותיים לכל דבר גם למבנה וגם לאנשים, והם עומדים בתקני הקיימות המחמירים ביותר. משך הזמן שבו הם עמידים הוא עשרות שנים וזה הרבה יותר מכל חומר בנייה אחר שמוכר לנו כיום.