שיקום מבנים הם מגוון רחב של פעולות אשר נעשות במטרה לטפל ביסודות המבנה ובנזקים שונים אשר נגרמו במרוצת השנים ומסיבות שונות ומגוונות. שיקום מבנים צריך להיעשות בצורה מקצועית יחד עם ידע ומיומנות בתחום. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות שיקום מבנים – האבן השלישית פה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

מתי אנחנו נרצה לשקם את המבנה שלנו?

במרוצת שנות עבודתנו פגשנו לא מעט אנשים אשר תהו מתי הרגע המתאים לשקם את המבנה בו הם חיים ו/או עובדים. כאשר יורדים לעובי הקורה אנו רואים מספר מצבים בהם אנשים רוצים לשקם את המבנה שלהם:

  • לשפר ולשמר את איכות החיים שלהם – אף אחד לא רוצה לגור במבנה שמתחיל להתפורר חיצונית ו/או פנימית לכן אנו רואים לא מעט אנשים אשר פועלים ללא לאות על מנת לשמר ולשפר את איכות חייהם ומזמינים בעל מקצוע אשר יעזור להם לתחזק את המבנה בצורה מקצועית ומיומנת.
  • להקדים תרופה למכה – בישראל ניתן לראות עשרות אלפי מבנים אשר נבנו לפני למעלה מעשרות שנים, ההמלצה שלנו היא להזמין בעל מקצוע אשר יבדוק את שלד המבנה, רכיבי הבטון במבנה, עמודי התווך, יסודות המבנה ושאר ירקות על מנת להבטיח כי אתם חיים בסביבת מגורים בטוחה לכם ולסביבה וכן לחסוך לכם לא מעט כסף ממצב עתידי לא נעים.
  • לאחר שהמבנה הוגדר כ”מבנה מסוכן” – גם זה קורה, בישראל מדי שנה אלפי מבנים מוגדרים כמבנים מסוכנים. הרשויות המוניציפליות שולחות אדריכלים ומהנדסים לבדוק מבנים רבים, מבנים אשר יעלה חשש כי הם יכולים לסכן את הדיירים, העוברים והשבים ואת הסביבה יוגדרו כמבנים מסוכנים ויצטרכו לעבור תהליך של שיקום מבנים אשר במהלכו מטפלים בכל הליקויים הרלוונטיים.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בשיקום מבנים

כאשר אנחנו מדברים על שיקום מבנים אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש אשר צריכה להתבצע יחד עם חברה ו/או בעל מקצוע המתמחה במלאכת שיקום מבנים ומחזיק בכל ההיתרים והדרישות הרלוונטיות לשם ביצוע העבודה. אנו מציעים לכם לבדוק כי החברה איתה אתם עובדים הינה חברה מהימנה, בעלת ניסיון ומוניטין בתחום – כך תוכלו לדעת שאתם תחת ידיים טובות.

איך לבחור בעל מלאכה לשם שיקום מבנים?

בחירת בעל מקצוע לשם שיקום המבנה שלכם אינה מלאכה קלה במיוחד, הלכה למעשה אם אנחנו נחפש במנועי החיפוש אחר בעלי מקצוע אנו נתקל באלפי בעלי מקצוע שונים אשר מבטיחים לנו את הירח. יחד עם זאת תמיד מרחפת העננה והשאלה – “איך נוכל למצוא את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורנו?”, האבן השלישית ריכזה עבורכם מספר קריטריונים ונקודות שיעזרו לכם לבחור נכון:

  • ניסיון לצד ותק – כאשר אנחנו מחפשים אחר חברת שיקום מבנים אנו נרצה לבדוק את הניסיון והותק של החברה, הניסיון והותק באים לטובתנו מאחר והחברה ראתה מגוון רחב של מקרים במרוצת השנים, תדע איך לטפל בנו ואף לתת מענה יצירתי במקרים מורכבים.
  • מוניטין – אין מן הנמנע כי חברה המתעסקת בשיקום מבנים זמן מה צברה לעצמה מוניטין, אנו מציעים לכם לבדוק את המוניטין של החברה, לבקש לדבר עם חוג לקוחותיה ואף לבדוק אודותיהם במנועי החיפוש וברשתות החברתיות השונות.
  • מחזיקים בכל הרישיונות הרלוונטיים – לא מעט מלאכות צריכות להתבצע יחד עם רישיונות והיתרים רלוונטיים, בדקו כי החברה וכן כל בעלי המקצוע אשר מגיעים אליכם למבנה מחזיקים בכל ההיתרים והרישיונות הרלוונטיים לביצוע העבודה.
  • אחריות מקצועית לעבודה – אף אחד מאיתנו לא אוהב לרכוש “חתול בשק”, בדקו כי חברה איתה אתם עובדים מספקת אחריות מקצועית וביטוח לאורך כל שלבי העבודה – כך תוכלו להימנע ממצבים לא נעימים.
  • הצעת מחיר מפורטת – בקשו לקבל הצעת מחיר מפורטת הכוללת את זמני הטיפול, חומרי הגלם איתם יעשו שימוש וכמויות.

75,000
מ"ר של חיפוי האבן השלישית באיכות מעולה ללא פשרות
15
שנות פעילות בעולם
8
שנות פעילות בישראל

שיקום מבנים: עלייה משמעותית בערך הנכס

שיקום מבנים היא הדרך שלכם לקחת את החיים שלכם צעד אחד קדימה, לעיתים אנו נעשה זאת מרצון להתקדם ולשדרג את איכות חיינו ופעמים אחרות כי הצמידו לנו “מבנה מסוכן” לחזית הבניין, יחד עם זאת איננה משנה הסיבה מאחר והתוצאה זהה – לאחר שיקום מבנים אנו רואים עלייה משמעותית בערך הנכס.

בדיקות שמאים אשר נעשו בנכסים אשר עברו תהליכי שיקום מבנים קבעו כי קיימת עלייה משמעותית בערכו של הנכס, כמו כן בעבודה יחד עם חברה המתמחה בשיקום מבנים תוכלו לשקם, לשדרג ולאפיין את סביבת המבנה שלכם בצורה טובה, איכותית ומודרנית אשר גם היא תוכל לשפר פלאים את ערכו של הנכס.

האם החומרים בהם משתמשים בזמן השיקום הינם ידידותיים לסביבה?

אנשים רבים שואלים את עצמם האם החומרים בהם בעלי המקצוע השונים משתמשים בזמן השיקום הינם ידידותיים לסביבה או שמא מדובר בחומרים כימיים אשר עלולים לזהם את הסביבה ואף לפגוע בבריאות הסובבים. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חומרים, אנו יכולים להגיד בפה מלא כי החומרים איתם עובדת חברת האבן השלישית הינם ידידותיים לסביבה ונחשבים לחומרים ירוקים – כך שאם אתם מחפשים אחר עבודה מקצועית, מיומנת וירוקה אין מן הנמנע שהגעתם למקום הנכון עבורכם.

כמה עולה לנו לשקם את המבנה?

החלטתם לשקם את המבנה מסיבות שונות, אתם לוקחים מספר הצעות מחיר מספקים שונים במטרה להבין אחת ולתמיד – “כמה יעלה לנו לשקם את המבנה?”. כאשר אנחנו מדברים על מחיר של שיקום מבנים איננו מדברים על מחיר אחיד מאחר ואנחנו מדברים על מגוון רחב ומשתנה של פעולות אשר צריכות להתבצע. אם נרד לעובי הקורה אנו נראה כי שיקום של מבנה אחד יהיה שונה אלפי מונים משיקום של מבנה אחר.

לכן על מנת לדעת כמה יעלה לכם לשקם את המבנה אנו מציעים לכם להגיע לשיחת אפיון יחד עם אחד מנציגי חברת האבן השלישית אשר יאפיין יחד איתכם את המבנה שלכם, יכין עבורכם דוח אדריכלי ואף ינתח את דו”ח “מבנה מסוכן” בהנחה וקיבלתם.

לאחר שנאפיין יחד איתכם את המבנה נדע אלו פעולות צריכות להתבצע, מה הן דורשות ומה יהיה המחיר הצפוי. בעל מקצוע אשר נותן הצעת מחיר ללא לבדוק את המבנה על כל צדדיו צריך להדליק עבור רבים מאיתנו נורת אזהרה.

אמרתם שיקום מבנים – אמרתם האבן השלישית!

חברת האבן השלישית הינה חברה וותיקה ומיומנת אשר הפכה במרוצת השנים לבחירתם הטבעית של מאות לקוחות ברחבי הארץ בכל הקשור למלאכת שיקום מבנים. כמו כן החברה מספקת פתרונות חדשנים ואקולוגיים בעולם החיפויים ופיתחה מוצר ישראלי אשר משמש לשם חיפוי דמוי אבן על בסיס חומרי אבן טבעית.

האבן השלישית מתמחה בשיקום מבנים ובחיפוי חוץ למבנים ונחשבת הפתרון הטוב, העמיד והמשתלם ביותר למבנים. אנו עובדים ללא לאות על מנת לשים את הלקוח במרכז בכל אינטראקציה תוך כדי מתן שירות אישי ומקצועי, אמינות, שקיפות, מקצועיות וליווי תוך כדי מעטפת מלאה ללא פשרות.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו וליהנות משימוש בטכניקות כחול לבן מתקדמות לצד שיקום מבנים איכותני.

זה הזמן לבחור נכון – זה הזמן לבחור האבן השלישית.