שיפוץ חזית בניין – כך תעשו זאת נכון

אין ספק כי מראהו החיצוני של הבניין הוא משהו בולט לעין. בכל זאת, זה משהו שכל אחד שעובר ברחוב רואה אותו, וההבדל בין בניין ישן ומתפורר לבין בניין חדש או מחודש בולט מיד לעין כל. למעשה, שיפוץ חזית בניין זהו משהו שעולה כמעט אצל דיירי כל בניין ישן, וכאשר ישנו ועד בית מתפקד מגיעים בסופו של דבר להחלטה לבצע את השיפוץ. אולם, במקרים רבים כאשר אין ועד בית מתפקד או שאין לדיירים את היכולת הכלכלית לבצע את השיפוץ, הוא נדחה עוד ועוד עד שמגיעים למצב שבו הבניין כבר נראה גרוע מאוד. לא פעם, הסיבה היחידה שגורמת לבצע שיפוץ חזית בניין היא כאשר מתרחשות נזילות או אפילו נשירה של חלקים מהחיפוי, אז כבר אין ברירה והולכים למהלך של שיפוץ.

כיצד מבצעים שיפוץ חזית בניין?

ביצוע של שיפוץ חזית בניין כולל יישום של שכבת חיפוי חוץ חדשה מעל גבי השכבה הישנה. בדרך כלל כאשר מדובר על חיפוי חוץ חדש, אנחנו נוטים לחשוב שמדובר על עבודה ארוכה ומלכלכת במיוחד אשר מצריכה מכלל הדיירים לפנות את הדירות שלהם לזמן ממושך, עד לסיומם של העבודות. אולם, כדאי לדעת שכיום, בזכות עבודה רבת שנים על פיתוח חומרי חיפוי מיוחדים, הגיעו אצלנו בחברת האבן השלישית לפיתוח יוצא דופן, המאפשר שיפוץ חזית בניין בצורה מהירה ופשוטה הרבה יותר מפעם, וללא צורך בפינויו של הבניין. מדובר על חיפוי חוץ דמוי אבן, אשר מיוצר בצורה מיוחדת ונחשב לפטנט רשום בלעדי של החברה. בעזרת החיפוי שלנו ניתן לבצע שיפוץ חזית בניין בקלות ובמהירות, ולגרום לו להראות ממש כמו חדש.

מי מבצע עבודה של שיפוץ חזית בניין?

עבודת שיפוץ חזית בניין צריכה להתבצע על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בכדי שתוכלו להיות רגועים שהכול נעשה בצורה הטובה ביותר. למעשה, השילוב המנצח בין אנשי המקצוע המנוסים של האבן השלישית, יחד עם שימוש בחיפוי המיוחד הבלעדי לחברה, הופך את הבחירה בחברת האבן השלישית להיות הבחירה הטובה ביותר עבור שיפוץ חזית בניין. רק כך תוכלו להנות מעבודה שקטה, זריזה ונקייה – כך שכל דיירי הבניין יהיו מרוצים.

מהם היתרונות של חיפוי החוץ מבית האבן השלישית?

לא סתם חיפוי החוץ של האבן השלישית הוא פטנט רשום. מדובר על חיפוי חוץ שעבדו לפתח אותו במשך שנים, בכדי להגיע אל התוצאה האיכותית והמושלמת ביותר שאפשר להשיג. בזכות ההשקעה העצומה, לחיפוי החוץ של האבן השלישית ישנם יתרונות רבים על פני חיפויי חוץ אחרים של חברות אחרות, ובהם:

  • עמידות וחוזקה: חיפוי החוץ של האבן השלישית קיבל תקן עמידות לחמישים שנה על ידי מעבדה בין לאומית מוכרת, מה שהופך אותו לחיפוי החוץ בעל אורך החיים הגדול ביותר, ומעניק ללקוחות שקט לטווח הארוך.
  • התקנה פשוטה ונקייה: את חיפוי החוץ של חברת האבן השלישית ניתן להתקין בצורה פשוטה, מהירה ונקייה, ללא רעש חזק שמפריע לדיירי הבניין, וללא אבק שנשאר בדירות המגורים ובסביבה.
  • אטימות מלאה: החיפוי של האבן השלישית מספק אטימות מלאה בפני מים, ולכן הוא פתרון אידאלי לא רק עבור חיפוי מבנים חדשים, אלא גם עבור מבנים ישנים אשר סובלים מבעיות שונות של חדירת מים ורוצים גם לחדש את מראה הבניין, וגם להיפטר מהנזילות.
  • עלויות התקנה נמוכות במיוחד: עלויות ההתקנה של חיפוי החוץ מבית האבן השלישית נמוכות ב – 30 אחוז מאשר התקנה של חיפויי חוץ אחרים, מה שגורם לחיסכון של עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים בחיפוי של מבנה בודד.
  • זמן התקנה מהיר במיוחד: בגלל שהתקנת החיפוי פשוטה וקלה יותר, ההתקנה לוקחת כמחצית מהזמן שלוקח להתקין חיפוי חוץ אחר. הדבר הזה מתבטא כמובן גם בעלות הכוללת של העבודה, ומאפשר להוזיל אותה עוד יותר.
75,000
מ"ר של חיפוי האבן השלישית באיכות מעולה ללא פשרות
15
שנות פעילות בעולם
8
שנות פעילות בישראל

החשיבות בבחירת חברה מקצועית כמו האבן השלישית

כאשר אתם ניגשים לחפש חברה שתבצע עבורכם עבודה כמו שיפוץ חזית בניין, אתם צריכים להבין שלהחלטה ישנה משמעות רבה על הצלחת הפרויקט. כדאי מאוד לבחור דווקא חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום כמו האבן השלישית, אשר תדע לעשות את העבודה בצורה מהירה ויעילה. היתרונות של חברת האבן השלישית הם רבים, מלבד כמובן החיפוי הייחודי שבו היא משתמשת, החברה מעסיקה צוות אנשי מקצוע הנחשבים למובילים בתחום, אשר יודעים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כמו כן, החברה מעניקה לכל העבודה אחריות מלאה ותעניק לכם שירות תיקון מהיר ומקצועי לכל בעיה שתצוץ בהמשך. האבן השלישית מקפידה להעניק ללקוחותיה שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על מענה מהיר וסבלני לכל שאלה או בעיה שמעלה הלקוח.

מהי העלות של עבודה מן הסוג הזה?

כפי שנכתב לעיל, עלות העבודה במקרה של התקנת החיפוי מבית האבן השלישית היא זולה יותר מאשר כל חיפוי אחר. עם זאת, העלות המדויקת עבור ביצוע כל עבודה משתנה על פי פרמטרים כאלה ואחרים, ובהם גודל הבניין, נוחות הגישה אליו וכן הלאה. ולכן, אם אתם רוצים לקבל את הצעת המחיר המדויקת עליכם לפנות אל אחד מהנציגים של האבן השלישית, אשר ישמחו לקבל את השיחה, לתת לכם את השירות הטוב ביותר, ולתת לכם לאחר שיחת אפיון את הצעת המחיר המשתלמת ביותר.

חיפוי החוץ של האבן השלישית – שיפוץ מהיר ללא פינוי הבניין

אצלנו בחברת האבן השלישית יודעים כיצד לבצע את תהליך השיפוץ גם כאשר מדובר על בניין שגרים בו דיירים, אשר לא מעוניינים לעזוב את הדירה עד לסיום השיפוץ. בזכות היכולת לבצע את העבודה בצורה מהירה ושקטה וללא לכלוך ובלגן, אתם יכולים לבשר לדיירי הבניין כי במשך כל תהליך השיפוץ הם יכולים להמשיך בשגרת חייהם, ואינם צריכים לפנות את הדירה. במקרים רבים מדובר על אנשים מבוגרים או על משפחות עם ילדים קטנים, אשר יתקשו לעבור ממקום המגורים הקבוע שלהם גם לתקופה קצרה. ולכן – הבחירה במקרה כזה בשיפוץ חזית הבניין עם חיפוי החוץ של האבן השלישית, היא ללא ספק תהיה הבחירה הנכונה ביותר.

שיפוץ שמעלה את ערך הנכס שלכם

כאשר אתם באים לבצע עבודה של שיפוץ חזית הבניין שלכם, כדאי שתזכרו שעבודה מן הסוג הזה אמנם עולה לכם כסף, אך בסופו של דבר מדובר על שדרוג רציני למראה החיצוני של הבניין, וממילא גם ערך הדירות בבניין עולה בצורה מיידית. ניתן למצוא אנשים אשר מכרו את הדירה שלהם לאחר ביצוע של שיפוץ חזית הבניין, ויכולים לספר כי הצליחו למכור את הדירה בצורה מהירה הרבה יותר בזכות המראה של הבניין, וכמובן מכרו את הדירה שלהם במחיר גבוה הרבה יותר מאשר היו מוכרים במצבו הקודם ולא אסתטי של הבניין.