מידע מקצועי

חיפוי אבן טבעית

By 17/04/2022ספטמבר 21st, 2022No Comments

חיפוי אבן טבעית – הכי קרוב לטבע

אין מראה יפה ודקורטיבי יפה ממשטח אשר מחופה או מרוצף באמצעות חיפוי אבן חוץ טבעית. חיפוי מעין זה מהווה כיום אפשרות יוקרתית מאוד שמטרתה היא להעניק לכל בית את המראה המרשים והייחודי ביותר. בעוד שישנם אנשים שבוחרים בחיפוי דמוי אבן אשר העלות שלו זולה יותר מהחיפוי מהאבן הטבעית, הרי ישנם כאלה שלא מוכנים להתפשר הן על הנראות של ביתם והן על היתרונות אחרים של חיפוי אבן טבעית ובוחרים להשקיע דווקא בו.

חיפוי אבן טבעית- כל היתרונות

חיפוי אבן טבעית מהווה כיום את החיפוי הפופולארי ביותר וזאת בשל היתרונות הרבים שיש לו כגון: חיפוי מעין זה מעניק לכל קיר מראה מיוחד שבלתי אפשרי להשיג בשום דרך אחרת וזאת בשל העובדה שהטקסטורה אשר האבן מקבלת בתהליכים טבעיים איננה דומה לטקסטורה מסוג אחר. יתרון נוסף הוא התחושה. אין כמו לגעת בקיר אשר מחופה באבנים טבעיות. התחושה נעימה יותר ובהתאם לכך, האווירה שהחיפוי המדובר מציע לבית היא אווירה חמימה ונעימה. רק חומר טבעי יכול ליצור את האווירה המדוברת. מעבר לכך, מדובר על חיפוי עמיד ויציב ובדרך כלל הרבה פחות רגיש לפגיעות שונות לרבות פגיעות כתוצאה מנזקי מזג אוויר, נזקי סביבה ועוד.

כיצד בוחרים בצורה נכונה חיפוי אבן טבעית?

אם החלטתם ללכת על חיפוי אבן טבעית, חשוב מאוד שתשימו דגש על כמה דברים חשובים: ראשית כל, עליכם לדעת כי את האבנים הטבעיות ניתן לעבד במגוון שיטות שונות כך שכל אדם יכול לבחור בדיוק בעיצוב המבוקש לו באמצעות האבן. את האבן ניתן לעבד באופן ידני, בעיבוד טובזה בעיבוד מברשת ועוד וכל אדם יכול לבחור את סוג העיבוד המתאים ביותר לביתו.

דבר חשוב נוסף שיש לשים עליו דגש כי עליכם להתאים חיפוי אבן טבעית בהתאם למקום שבו מעוניינים לחפות. כך לדוגמא: חיפוי אבן טבעית לקירות חוץ איננו דומה לחיפוי אבן טבעית לקירות פנים שכן, חיפוי קירות חוץ באבן טבעית חייב להיות עמיד בפני תנאי מזג האוויר השונים ובפני פגעי סביבה בניגוד לחיפוי קירות פנים שאיננו צריך להיות כזה ועל כן, יש להתאים את סוג עיבוד האבן לסוג הקירות שמחפים באמצעותה.

מלבד זאת, חשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר לצורך יישום החיפוי המדובר, אנו בחברת האבן השלישית מספקים את מיטב השירותים כולל שירות איטום קירות חיצוניים.