אריח דק 

בניין יוקרתי נחשב לכזה אם הוא בנוי מאלמנטים דקורטיביים ואל רק בגלל גודלו. כאשר המראה שלו מתאים לכל מה שאנחנו חושבים על מראה אקסקלוסיבי, מהודר ואלגנטי גם כאשר הוא אינו מנקר עיניים הוא ללא ספק זוכה לתואר יוקרתי. בשוק נדל”ן מפותח וערני כמו שיש בישראל יש חשיבות רבה מאוד לערך הנכס, במיוחד אם שמאי קובע שהוא במצב טוב מבחינת בנייה ותשתיות ואינו דורש עלויות נוספות על המחיר שלו כדי לשפץ מהיסוד, ואם הוא יכול להשביח את ערכו ולהניב תשואה הודות לערך זה. זאת אחת הסיבות שבגללן כל כך הרבה בעלי בתים מחפשים דרכים יצירתיות על מנת להשביח את ערך הנכס שלהם בדרכים דקורטיביות כדי לשמור על מצב הנכס וכדי להעניק לו גימור מלוטש, מפואר ויוקרתי. כאן משתלבת גם חברת האבן השלישית שמציעה לכם דרך מאוד נוחה ומועילה לשמור על הנכס שלכם מפני נזקים שונים וגם לספק לו מראה מלוטש ויפהפה בעזרת אריח דק שנראה דמוי אבן טבעית ואמיתית. היתרונות של אריח זה רבים מאוד והוא הפך להיות העדפה של אדריכלים רבים שמציעים אותו ללקוחות שלהם ולא בכדי.

מה חשוב לדעת על חיפויים למבנים?

לא כל בניין בישראל מחופה אבל יש לא מעט מבנים שבגלל החוק המקומי בהם בוחרים לחפות כדי להתאים למראה השמרני והמסורתי של המקום, כמו בירושלים. שם בונים מאבן טבעית ירושלמית וכל מי שבונה מבנים מחויב לחפות אותם בחיפוי אבן, אם לא לבנות אותם מלכתחילה בצורה כזאת. החיפוי הזה לא רק מעניק לעיר את המראה הייחודי שלה אלא מנצל גם את התכונות של האבן בבידוד תרמי ואקוסטי, ביציבות ובעמידות לשנים רבות, ובעיקר בגלל היכולות שלה לאטום מבנים מפני הלחות והמשקעים הרבים בירושלים, כמו גם השלג שנערם ועלול לגרום נזקים למבנים כשהוא מפשיר ומחלחל אליהם לאטו. במקומות כאלה המבנים חייבים להיבנות מחומרים עמידים והאסתטיקה של האבן היא ללא ספק הערך המוסף של האבן עצמה. לכן, המראה האלגנטי והיוקרתי של האבן הוא נחשק מאוד גם במקומות אחרים. לזה אפשר להוסיף את המראה המלוטש במרקים שונים אחרים שאפשר להגיע אליהם בקלות בשימוש בחיפויים מודרניים ומתקדמים ולקבל מראה יפהפה של בניינים שעברו חידוש וחיפוי של אריח דק שעשוי בצורה מהפכנית כמו של האבן השלישית, שמוצע לכם כאן.

75,000
מ"ר של חיפוי האבן השלישית באיכות מעולה ללא פשרות
15
שנות פעילות בעולם
8
שנות פעילות בישראל
איטום קירות חיצוניים

מהו אריח דק של האבן השלישית?

אריח דק של האבן השלישית הוא המצאה מהפכנית של ממש שמשלבת את כל התכונות המעולות של אריח חזק, יציב ועמיד שמספק הגנה עוצמתית לכל מבנה מבלי להעמיס עליו משקל, מבלי לייקר את הליך העבודה ומבלי להוסיף עלויות יקרות לכל שיפוץ של בניין שתרצו לחדש ולהעניק לו מראה יוקרתי ויפה. האבן השלישית היא המצאה שנוצרה מאבקת שיש, אבן ובזלת שיוצרת תערובת חזקה מאוד שעברה את כל מבחני מכוני התקנים המחמירים ביותר בישראל ובעולם, וכיום נחשבת לאבן שאפשר לצפות איתה כל מבנה ולהוסיף לא איטום וחיפוי מתקדם מבלי לפגוע בו ובתשתיות שלו ועוד להגביר את העמידות שלו נגד איתנו הטבע ונגד עוד פגעים שונים שעלולים לפגוע בו ובערכו. הוא עומד בתקנים של קיימות ונחשב לחומר מתאים לשוחרי הבנייה הירוקה ולכן רבים מעדיפים חיפוי זה על פני ויתור על תוספת איטום וחיפוי, משום שזה אינו פוגע בסביבה ואינו זקוק להחלפה או לחידוש לפחות חמישים שנה. לחומר זה יש יתרונות רבים שמדברים עליהם גם בקרב אנשי המקצוע וגם הלקוחות למדו כבר להכיר את החומר שמשפר את מצב הבניין שלהם ומשביח את ערכו.

היתרונות הרבים של אריח דק

  • משקל קל יחסית לעמידות – היתרון העצום ביותר שלה הוא גם זה שנחשב לדבר הכי מהפכני משום שאבן אמיתית, טבעית, מספקת את ההגנה של אריח דק במשקל של אבן גדולה וכבדה. אריח האבן השלישית לא זקוק למשקל כזה אלא הרכב החומרים המהפכני שלו מספק בדיוק אותה הגנה רצויה ללא משקל כבד. הוא נחשב על ידי מכון התקנים לאבן קלה קשיחה, והוא עמיד מאוד ויכול לאטום בדיוק כמו אבן אמיתית וגדולה. לכן, הוא מתאים גם לחיפוי חיצוני של בתים משום שאינו מכביד על הקירות החיצוניים במשקל שלו.
  • גימור ברמה גבוהה במינימום זמן ועלות – שיטת ההתקנה וההנחה של האבן מספקת עבודה מהירה מאוד במינימום זמן של הנחת אריח דק ולכן גם עולה הרבה פחות. לא הופכים את הבניין לאתר בנייה מחדש אלא פשוט מניחים במהירות את החיפוי במינימום הזמן שנדרש לשם כך ובצורה כזאת שלא צריך לשלם הרבה על תקופת עבודה ושיפוצים ממושכת מדי. כשמוסיפים לזה את העובדה שמדובר בעבודה שאינה פוגעת בתשתיות ולא בבניין משום שלא קודחים חורים במבנה מבחוץ, ברור למה אריח דק כזה יכול לשמור על האסתטיקה של הבניין מבלי לפגוע בו.
  • איטום ובידוד ברמה גבוהה – החשיבות של איטום הבניין מפני לחות ורטיבות וכל חדירת מים שהיא, ובעיקר במקומות שבהם יש רמה גבוהה כזאת בישראל, ליד הים, מסבירה למה האיטום הזה נחשב לאחד הטובים והמצטיינים בתחום זה. האיטום המוחלט של קירות חיצוניים מבטיחים שמירה על המבנה מפני התפוררות מילוי הבניין מבפנים וקורוזיה, במיוחד משום שרמת המודעות לחשיבות האיטום בישראל אינה גבוהה במיוחד. כלומר, כולם יודעים שיש איטום ראשוני אבל לא תמיד יודעים ועוקבים אחר התאריכים שבהם יש לחדש את האיטום ולשמור בזאת על המבנה והתשתיות שלו. לפטנט הזה יש לא רק רמת איטום גבוהה אלא גם בידוד מצוין. הוא מבודד אקוסטית ותרמית את המבנה ומוסיף בזאת שכבת הגנה שמספקת לכל מבנה את השקט שדיירים מחפשים וגם את החיסכון בעלויות של הסקה ומיזוג הודות לבידוד מעולה בעונות השנה.
  • שמירה על המבנה מפני פגעי מזג אוויר וקרינה – הקרינה של השמש בישראל חזקה מאוד לכל הדעות ולכן היא פוגעת בסופו של דבר לא רק במבנה אלא גם באלמנטים שונים. אריח דק של האבן השלישית מספק לבניינים הגנה מפני קרינה והוא עצמו עמיד לקרינה ולפגעי מזג האוויר לפי כל התקנים המחמירים שאליהם נבדק. הוא אינו עף ברוח ואינו נשחק בגלל הרוחות והמלחים שהאוויר מכיל ליד הים ובמישור החוף, הוא אינו נשטף ודוהה בגשמים ובשלגים ולכן גם עמיד ונראה מצוין לאחר שנים.
  • תחזוקה קלה – האריחים אינם קשים לניקוי ולתחזוקה ובזאת מספקים לבניין מראה נפלא גם שנים רבות אחר כך ולא נראים מיושנים.
  • יציבים ונצמדים היטב למבנה – בניגוד לתאונות של בניינים אחרים שבהם החיפוי נושר ואינו מחזיק מעמד, כאן המבנה מחופה היטב באריח דק שאינו מתרופף ואינו מאבד את אחיזתו כלל. זה מבטיח לכם בטיחות מרבית כדי לא להיפגע וכדי לא לחשוף את הבניין לחדירת לחות ולפגיעות נוספות בגלל האיטום שניתק ממקומו.
  • שמירה על ערך המבנה – שמירה על ערך המבנה לא רק בגלל האסתטיקה של החיפויים אלא גם הודות לכם שהוא אוטם ואינו מכזיב ואינו מתבלה גם עשרות שנים לאחר שהותקן, משום שהוא בעל תקן מחמיר של קיימות לעשרות שנים לאחר התקנתו על הבניין.